Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zondag | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Isloch | 2 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 4 - 2 | Isloch | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Isloch | 4 - 6 | Shakhtyor Soligorsk | ||
woensdag | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk | Bekijk gebeurtenis | |
dinsdag | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 0 - 0 | Vitebsk | ||
Aggr | Vitebsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
zaterdag | |||||
FT
|
Bate Borisov | 1 - 1 | Isloch | Bekijk gebeurtenis | |
donderdag | |||||
FT
|
Isloch | 1 - 0 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Bate Borisov | 1 - 2 | Isloch | ||
zaterdag | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Lokomotiv Gomel | Bekijk gebeurtenis | |
zaterdag | |||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 1 - 2 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Vitebsk | 3 - 1 | Lokomotiv Gomel | ||
zondag | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 5 - 0 | Belshina | Bekijk gebeurtenis | |
vrijdag | |||||
FT
|
Belshina | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Shakhtyor Soligorsk | 6 - 0 | Belshina | ||
zondag | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 0 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis | |
vrijdag | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Dinamo Minsk | 2 - 1 | Slutsk |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zaterdag | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | Smolevichy | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Torpedo BelAZ | |
zondag | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 2 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
FC Gomel | 0 - 2 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 0 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 0 - 0 | Brest | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Slavia | 0 - 0 | Belshina | |
zaterdag | ||||
FT
|
Bate Borisov | 0 - 0 | Gorodeya |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 1 - 2 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis |
dinsdag | ||||
FT
|
Orsha | 0 - 4 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis |
vrijdag | ||||
FT
|
Lida | 0 - 3 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
vrijdag | ||||
FT
|
Volna | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 2 | Dnepr Mogilev | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Belshina | 3 - 1 | Neman Grodno | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Uzda | 2 - 3 | Smolevichy | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 2 | Gorodeya | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 1 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
SMI Autotrans | 1 - 6 | FC Gomel | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Smorgon | 0 - 4 | Torpedo | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
UAS Zhitkovichi | 0 - 5 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Slavia | 3 - 2 | Luch Minsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Kletsk | 2 - 2 | Brest | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Underdogs | 0 - 11 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
FSK Energetik | 0 - 7 | Dinamo Minsk | Bekijk gebeurtenis |