Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zondag | ||||
FT
|
Brest | 1 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 1 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Slutsk | 2 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | ||
woensdag | |||||
FT
|
Brest | 2 - 0 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Bate Borisov | 1 - 0 | Brest | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Brest | 2 - 1 | Bate Borisov |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
zondag | |||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis | |
zaterdag | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 2 - 1 | Lokomotiv Gomel | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Lokomotiv Gomel | 1 - 5 | Shakhtyor Soligorsk | ||
zondag | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 2 | Brest | Bekijk gebeurtenis | |
zaterdag | |||||
FT
|
Brest | 0 - 0 | Dinamo Minsk | ||
Aggr | Dinamo Minsk | 2 - 2 | Brest | ||
woensdag | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 1 - 0 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis | |
zondag | |||||
FT
|
Slutsk | 2 - 0 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Torpedo BelAZ | 1 - 2 | Slutsk | ||
woensdag | |||||
FT
|
Minsk | 0 - 1 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis | |
zondag | |||||
FT
|
Bate Borisov | 2 - 1 | Minsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Minsk | 1 - 3 | Bate Borisov |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Baranovichi | 2 - 3 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Slutsk | 3 - 0 | Smorgon | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 0 | Slavia | |
woensdag | ||||
FT
|
Gorodeya | 0 - 0 | Dinamo Minsk | |
woensdag | ||||
FT
|
Brest | 2 - 1 | Naftan | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 2 - 1 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Bate Borisov | 4 - 2 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Orsha | 0 - 4 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Slonim | 0 - 2 | Brest | Bekijk gebeurtenis |
donderdag | ||||
FT
|
Neman-Agro Stolbtsy | 0 - 5 | Neman Grodno | Bekijk gebeurtenis |
vrijdag | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 0 | Gorodeya | Bekijk gebeurtenis |
vrijdag | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 1 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 0 - 4 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Smorgon | 3 - 0 | Granit | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Senno | 0 - 1 | Naftan | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Baranovichi | 3 - 2 | Belshina | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Volna | 0 - 4 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 2 - 1 | Krumkachy | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 2 | Slavia | Bekijk gebeurtenis |
dinsdag | ||||
FT
|
Vertikal | 1 - 6 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
donderdag | ||||
FT
|
FC Gomel | 0 - 1 | Dinamo Minsk | Bekijk gebeurtenis |
dinsdag | ||||
FT
|
Lida | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Torpedo Mogilev | 0 - 4 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis |