Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zaterdag | ||||
FT
|
Bate Borisov | 2 - 3 | Brest | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Bate Borisov | 2 - 0 | Neman Grodno | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Neman Grodno | 0 - 0 | Bate Borisov | ||
Aggr | Neman Grodno | 0 - 2 | Bate Borisov | ||
woensdag | |||||
FT
|
Brest | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 4 | Brest | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Dnepr Mogilev | 1 - 6 | Brest |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
zondag | |||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 3 | Neman Grodno | ||
zaterdag | |||||
FT
|
Neman Grodno | 3 - 0 | Krumkachy | ||
Aggr | Neman Grodno | 6 - 0 | Krumkachy | ||
zondag | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 3 - 1 | Dnepr Mogilev | Bekijk gebeurtenis | |
zaterdag | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Dnepr Mogilev | 3 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | ||
woensdag | |||||
FT
|
Brest | 2 - 0 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis | |
zondag | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 2 | Brest | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Slutsk | 1 - 4 | Brest | ||
woensdag | |||||
FT
|
Isloch | 1 - 2 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis | |
zondag | |||||
FT
|
Bate Borisov | 2 - 1 | Isloch | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Bate Borisov | 4 - 2 | Isloch |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zaterdag | ||||
FT
|
Naftan | 1 - 2 | Krumkachy | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Isloch | 2 - 1 | Gorodeya | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 0 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 0 - 1 | Dnepr Mogilev | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Slutsk | |
zondag | ||||
FT
|
Brest | 2 - 1 | FC Gomel | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 6 - 0 | Orsha | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Bate Borisov | 2 - 1 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
SDJuShOR-8 | 0 - 7 | Neman Grodno | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Volna | 0 - 1 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
donderdag | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 1 | Slavia | Bekijk gebeurtenis |
vrijdag | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 4 | Brest | Bekijk gebeurtenis |
vrijdag | ||||
FT
|
Neman-Agro Stolbtsy | 1 - 5 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 1 | Naftan | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 1 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 0 | FC Gomel | |
zaterdag | ||||
FT
|
UAS Zhitkovichi | 0 - 3 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 3 | Krumkachy | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Granit | 0 - 2 | Gorodeya | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 1 | Dnepr Mogilev | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Underdogs | 0 - 4 | Dinamo Minsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Belshina | 1 - 4 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Luch Minsk | 1 - 5 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |