Beker

Wedstrijden

Dag Datum Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
di 24/09/19 Yeni Çorumspor 0 - 1 Kasımpaşa Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Payasspor P 1 - 1 P Boluspor Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Mardin BB E 0 - 2 E Altay Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Karacabey Bele… 2 - 0 Ümraniyespor Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Muğlaspor 1 - 3 Bursaspor Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 1877 Alemdağspor 0 - 3 Sancaktepe FK Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Edirnespor E 3 - 4 E BB Erzurumspor Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Erokspor 1 - 0 Utaş Uşakspor Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Somaspor 1 - 2 Keçiörengücü Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Altınordu P 0 - 0 P 1922 Konyaspor Meer info
di 24/09/19 Şanlıurfaspor E 0 - 1 E 24 Erzincanspor Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Balıkesirspor 0 - 1 Vanspor FK Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Adanaspor E 3 - 1 E Fethiyespor Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Osmanlıspor P 1 - 1 P İçel İdmanyurd… Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Amed 4 - 1 Ağrı 1970 Bekijk gebeurtenis Meer info
di 24/09/19 Kocaelispor 0 - 1 Sivas Belediyespor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Hacettepe 0 - 4 Denizlispor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Erzin Spor 1 - 4 İnegölspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Görelespor 4 - 1 Giresunspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Fatsa Belediyespor 0 - 4 Samsunspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Elazığspor 0 - 1 Tepecikspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Hekimoğlu Trabzon E 2 - 0 E Adana Demirspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Zonguldak Kömü… P 2 - 2 P Niğde Anadolu Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Kemerspor 2003 P 2 - 2 P Sarıyer Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Ankara Demirspor E 1 - 2 E Başkent Akademi Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Manisa FK 2 - 1 Elazığ Belediy… Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Bandırmaspor E 2 - 1 E Etimesgut Bele… Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 BB Bodrumspor 3 - 0 Erbaaspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Tuzlaspor 2 - 1 Nazilli Beledi… Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Silivrispor 1 - 2 Kastamonuspor 1966 Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Kırklarelispor 1 - 0 1954 Kelkit Be… Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Menemenspor 2 - 1 Kırşehir Beled… Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Ergene Velimeş… 1 - 4 Eyüpspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Pendikspor 0 - 3 Turgutluspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 İstanbulspor E 3 - 2 E Pazarspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Kahramanmaraşspor 1 - 4 Fatih Karagümrük Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Diyarbekirspor 2 - 1 Eskisehirspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Tarsus İdman Yurdu 4 - 0 Darıca Gençler… Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Karabükspor P 1 - 1 P Gümüşhanespor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Afjet Afyonspor 0 - 1 Bayrampaşaspor Bekijk gebeurtenis Meer info
wo 25/09/19 Göztepe 3 - 0 Yozgatspor 1959 Bekijk gebeurtenis Meer info
do 26/09/19 Kırıkkale Büyü… 0 - 4 Gaziantep BB Bekijk gebeurtenis Meer info
do 26/09/19 Hatayspor 0 - 1 Siirt İl Özel … Bekijk gebeurtenis Meer info
do 26/09/19 Gençlerbirligi 2 - 0 Osmaniyespor Bekijk gebeurtenis Meer info
do 26/09/19 Akhisar Beledi… P 0 - 0 P Bayburt İÖİ Meer info
do 26/09/19 Sakaryaspor P 1 - 1 P 1074 Çankırıspor Bekijk gebeurtenis Meer info

Tabellen

# Team GW S P
1 8 +14 24
2 8 +18 16
3 8 +2 15
4 8 +7 14
5 8 +4 14
18+ GambleAware