Tercera Division

2nd Phase Promotion Play-offs - Finals

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
zaterdag 01/08/2020
22:00
Lealtad - Alcoyano
zondag 02/08/2020
22:00
Marino - Linares Deportivo

Promotie Play-offs - Halve Finale

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
zaterdag 18/07/2020
FT
Marino 0 - 1 Tamaraceite Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Laredo 3 - 1 Tropezón Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Lealtad 0 - 1 Caudal Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Portugalete 1 - 0 Basconia Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Compostela 3 - 1 Barco Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Tarazona 1 - 0 Real Zaragoza II Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Mutilvera 0 - 0 Pamplona
zaterdag 18/07/2020
FT
Real Betis II 3 - 1 Utrera Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
L'Hospitalet 0 - 0 Sant Andreu
zaterdag 18/07/2020
FT
Alcoyano 0 - 0 Intercity
zaterdag 18/07/2020
FT
Zamora 2 - 1 Numancia II Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
SD Logroñés 2 - 0 Arnedo Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Navalcarnero 1 - 1 RSD Alcalá Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Poblense 1 - 1 Felanitx Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Lorca Deportiva 0 - 0 Mazarrón FC
zaterdag 18/07/2020
FT
Socuéllamos 1 - 0 Toledo Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Villanovense 2 - 0 Extremadura UD II Bekijk gebeurtenis
zaterdag 18/07/2020
FT
Linares Deportivo 0 - 1 Real Jaén Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Tenisca 0 - 4 UD San Fernando Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Gimnástica Torrelavega 1 - 1 Racing Santander II Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Llanera 2 - 3 Covadonga Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Sestao River 0 - 0 Vitoria Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Ourense CF 2 - 1 Arosa Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Teruel 1 - 2 Brea Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
San Juan 2 - 4 Beti Kozkor Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
El Ejido 3 - 2 Motril Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Terrassa 1 - 0 Europa Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Alzira 1 - 3 Atzeneta Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Gimnástica Segoviana 0 - 0 Arandina
zondag 19/07/2020
FT
Varea 1 - 0 Casalarreina Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Unión Adarve 1 - 3 Alcorcón II Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Ibiza Islas Pitiusas 0 - 1 Mallorca II Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Atlético Pulpileño 0 - 0 Mar Menor Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Quintanar del Rey 1 - 2 Guadalajara Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
CD Coria 0 - 1 Cacereño Bekijk gebeurtenis
zondag 19/07/2020
FT
Ciudad de Lucena 1 - 1 Xerez Deportivo Bekijk gebeurtenis

Tabellen

# Team GW S P
1 38 +52 99
2 38 +67 81
3 38 +30 66
4 38 +15 66
5 38 +26 62
18+ GambleAware