Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Makedonija GjP | 2 - 2 | Akademija Pandev | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Belasica | 0 - 1 | Makedonija GjP | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Makedonija GjP | 1 - 0 | Belasica | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Makedonija GjP | 2 - 0 | Belasica | ||
woensdag | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 3 - 1 | Pobeda | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Pobeda | 1 - 3 | Akademija Pandev | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Pobeda | 2 - 6 | Akademija Pandev |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Shkendija | 0 - 1 | Pobeda | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Pobeda | 2 - 0 | Shkendija | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Pobeda | 3 - 0 | Shkendija | ||
woensdag | |||||
FT
|
Sileks | 0 - 2 | Belasica | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Belasica | 2 - 0 | Sileks | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Belasica | 4 - 0 | Sileks | ||
woensdag | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 3 - 1 | Korab Debar | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Korab Debar | 1 - 6 | Akademija Pandev | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Korab Debar | 2 - 9 | Akademija Pandev | ||
woensdag | |||||
FT
|
Makedonija GjP | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Rabotnicki Skopje | 0 - 1 | Makedonija GjP | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Rabotnicki Skopje | 0 - 2 | Makedonija GjP |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
KF Gostivari | 1 - 2 | Pobeda | ||
woensdag | |||||
FT
|
Pobeda | 4 - 1 | KF Gostivari | ||
Aggr | Pobeda | 6 - 2 | KF Gostivari | ||
woensdag | |||||
FT
|
Tikvesh | 0 - 1 | Rabotnicki Skopje | ||
woensdag | |||||
FT
|
Rabotnicki Skopje | 1 - 1 | Tikvesh | ||
Aggr | Rabotnicki Skopje | 2 - 1 | Tikvesh | ||
woensdag | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 1 | Makedonija GjP | ||
woensdag | |||||
FT
|
Makedonija GjP | 2 - 1 | Vardar Skopje | ||
Aggr | Makedonija GjP | 3 - 2 | Vardar Skopje | ||
woensdag | |||||
FT
|
Skopje | 0 - 2 | Sileks | ||
woensdag | |||||
FT
|
Sileks | 2 - 1 | Skopje | ||
Aggr | Sileks | 4 - 1 | Skopje | ||
woensdag | |||||
FT
|
Pelister Bitola | 0 - 2 | Belasica | ||
woensdag | |||||
FT
|
Belasica | 3 - 1 | Pelister Bitola | ||
Aggr | Belasica | 5 - 1 | Pelister Bitola | ||
woensdag | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 6 | Akademija Pandev | ||
woensdag | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 0 - 1 | Bregalnica Štip | ||
Aggr | Akademija Pandev | 6 - 3 | Bregalnica Štip | ||
woensdag | |||||
FT
|
Shkendija | 2 - 0 | Pehchevo | ||
woensdag | |||||
FT
|
Pehchevo | 0 - 5 | Shkendija | ||
Aggr | Pehchevo | 0 - 7 | Shkendija |