Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Makedonija | 3 - 2 | Shkendija |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Bregalnica Štip | ||
woensdag | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 0 - 1 | Shkendija | ||
Aggr | Shkendija | 2 - 1 | Bregalnica Štip | ||
woensdag | |||||
FT
|
Makedonija | 1 - 1 | Sileks | ||
woensdag | |||||
FT
|
Sileks | 1 - 2 | Makedonija | ||
Aggr | Makedonija | 3 - 2 | Sileks |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Shkendija | 2 - 0 | Pobeda Prilep | ||
woensdag | |||||
FT
|
Pobeda Prilep | 2 - 2 | Shkendija | ||
Aggr | Pobeda Prilep | 2 - 4 | Shkendija | ||
woensdag | |||||
FT
|
Sileks | 3 - 0 | Teteks | ||
woensdag | |||||
FT
|
Teteks | 2 - 3 | Sileks | ||
Aggr | Teteks | 2 - 6 | Sileks | ||
woensdag | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 3 | Bregalnica Štip | ||
woensdag | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 0 - 0 | Vardar Skopje | ||
Aggr | Bregalnica Štip | 3 - 1 | Vardar Skopje | ||
woensdag | |||||
FT
|
Makedonija | 1 - 0 | Cementarnica 55 | ||
woensdag | |||||
FT
|
Cementarnica 55 | 0 - 1 | Makedonija | ||
Aggr | Cementarnica 55 | 0 - 2 | Makedonija |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 1 | FK Bashkimi | ||
woensdag | |||||
FT
|
FK Bashkimi | 2 - 2 | Bregalnica Štip | ||
Aggr | Bregalnica Štip | 4 - 3 | FK Bashkimi | ||
woensdag | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 3 - 0 | Kozhuf | ||
woensdag | |||||
FT
|
Kozhuf | 0 - 2 | Vardar Skopje | ||
Aggr | Kozhuf | 0 - 5 | Vardar Skopje | ||
woensdag | |||||
FT
|
Pobeda Prilep | 3 - 0 | Velazerimi 77 | ||
woensdag | |||||
FT
|
Velazerimi 77 | 2 - 2 | Pobeda Prilep | ||
Aggr | Velazerimi 77 | 2 - 5 | Pobeda Prilep | ||
woensdag | |||||
FT
|
Belasica | 1 - 2 | Sileks | ||
woensdag | |||||
FT
|
Sileks | 3 - 0 | Belasica | ||
Aggr | Sileks | 5 - 1 | Belasica | ||
woensdag | |||||
FT
|
Makedonija | 2 - 0 | Napredok | ||
woensdag | |||||
FT
|
Napredok | 2 - 2 | Makedonija | ||
Aggr | Napredok | 2 - 4 | Makedonija | ||
woensdag | |||||
FT
|
Shkendija | 4 - 0 | Renova | ||
woensdag | |||||
FT
|
Renova | 1 - 1 | Shkendija | ||
Aggr | Renova | 1 - 5 | Shkendija | ||
woensdag | |||||
FT
|
Cementarnica 55 | 3 - 2 | Karaorman Struga | ||
woensdag | |||||
FT
|
Karaorman Struga | 0 - 1 | Cementarnica 55 | ||
Aggr | Karaorman Struga | 2 - 4 | Cementarnica 55 | ||
woensdag | |||||
FT
|
Teteks | 3 - 1 | Lokomotiva | ||
woensdag | |||||
FT
|
Lokomotiva | 2 - 1 | Teteks | ||
Aggr | Lokomotiva | 3 - 4 | Teteks |