Coppa Italia Serie D

Finale

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
zaterdag 27/05/2023
00:00
Winnaar halve finale 1 - Winnaar halve finale 2

Halve finales

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
woensdag 08/03/2023
00:00
Winnaar kwartfinale 1 - Winnaar kwartfinale 2
woensdag 08/03/2023
00:00
Winnaar kwartfinale 3 - Winnaar kwartfinale 4

Kwartfinales

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
woensdag 22/02/2023
00:00
Crema - GIANA Erminio
woensdag 22/02/2023
00:00
Cavese / Francavilla - Lamezia Terme
woensdag 22/02/2023
14:30
United Riccione - Adriese
woensdag 22/02/2023
14:30
Pineto - Puteolana

Achtste finales

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
woensdag 11/01/2023
FT
Puteolana 2 - 1 Sarrabus Ogliastra
woensdag 11/01/2023
FT
GIANA Erminio 2 - 0 Città di Varese
woensdag 11/01/2023
FT
Adriese 6 - 0 Union Clodiense
woensdag 11/01/2023
FT
Prato 0 - 1 United Riccione
woensdag 11/01/2023
FT
Arezzo 1 - 2 Pineto
woensdag 18/01/2023
FT
Crema 3 - 1 Bra
woensdag 25/01/2023
FT
Lamezia Terme 1 - 1 Trapani 1905
woensdag 01/02/2023
14:30
Cavese - Francavilla

16e Finales

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
woensdag 30/11/2022
FT
Sarrabus Ogliastra 1 - 0 Tivoli
woensdag 07/12/2022
FT
Bra 2 - 0 Ligorna
woensdag 07/12/2022
FT
Derthona 1 - 1 Crema
woensdag 07/12/2022
FT
Città di Varese 1 - 0 Franciacorta
woensdag 07/12/2022
FT
Arconatese 1 - 3 GIANA Erminio
woensdag 07/12/2022
FT
Dolomiti Bellunesi 0 - 0 Union Clodiense
woensdag 07/12/2022
FT
Montebelluna 1 - 2 Adriese
woensdag 07/12/2022
FT
United Riccione 3 - 1 Bagnolese BP
woensdag 07/12/2022
FT
Orvietana Calcio 1 - 2 Arezzo
woensdag 07/12/2022
FT
Puteolana 1 - 0 Trastevere
woensdag 07/12/2022
FT
Francavilla 2 - 0 Casertana
woensdag 07/12/2022
FT
Team Altamura 0 - 2 Cavese
woensdag 07/12/2022
FT
Pineto 5 - 1 Tolentino
woensdag 07/12/2022
FT
Seravezza 2 - 3 Prato
woensdag 14/12/2022
FT
Trapani 1905 7 - 0 Acireale
woensdag 04/01/2023
FT
Portici 1 - 2 Lamezia Terme

32e Finales

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
dinsdag 01/11/2022
FT
Varesina 0 - 1 Città di Varese
woensdag 02/11/2022
FT
Chisola 1 - 3 Bra
woensdag 02/11/2022
FT
Ligorna 2 - 1 Sestri Levante
woensdag 02/11/2022
FT
Casale 0 - 1 Derthona
woensdag 02/11/2022
FT
Franciacorta 3 - 1 Breno
woensdag 02/11/2022
FT
Arconatese 3 - 0 Caronnese
woensdag 02/11/2022
FT
GIANA Erminio 2 - 1 Alcione
woensdag 02/11/2022
FT
Cjarlins Muzane 1 - 2 Dolomiti Bellunesi
woensdag 02/11/2022
FT
Union Clodiense 2 - 1 Legnago Salus
woensdag 02/11/2022
FT
Caldiero Terme 1 - 1 Montebelluna
woensdag 02/11/2022
FT
Este 1 - 3 Adriese
woensdag 02/11/2022
FT
Prato 1 - 0 Poggibonsi
woensdag 02/11/2022
FT
Sporting Trestina 0 - 2 Orvietana Calcio
woensdag 02/11/2022
FT
Porto D' Ascoli 1 - 2 Pineto
woensdag 02/11/2022
FT
Roma City 0 - 3 Tivoli
woensdag 02/11/2022
FT
Trastevere 2 - 1 Flaminia
woensdag 02/11/2022
FT
Puteolana 0 - 0 Molfetta Calcio
woensdag 02/11/2022
FT
Cavese 2 - 1 Vastogirardi
woensdag 02/11/2022
FT
Francavilla 1 - 0 Lavello
woensdag 02/11/2022
FT
Nocerina 3 - 3 Portici
woensdag 02/11/2022
FT
Città Di Sant’Agata 1 - 2 Trapani 1905
woensdag 02/11/2022
FT
Arzachena 0 - 1 Sarrabus Ogliastra
woensdag 02/11/2022
FT
Città di Fasano 0 - 1 Team Altamura
woensdag 02/11/2022
FT
Athletic Carpi 1 - 1 United Riccione
woensdag 02/11/2022
FT
Tolentino 1 - 1 Fano
woensdag 02/11/2022
FT
Bagnolese BP 3 - 2 Correggese
woensdag 02/11/2022
FT
Seravezza 3 - 0 Pistoiese
woensdag 09/11/2022
FT
Lupa Roma 1 - 2 Arezzo
woensdag 09/11/2022
FT
Lamezia Terme 3 - 0 Cittanova
woensdag 09/11/2022
FT
Acireale 2 - 0 Paternò
woensdag 09/11/2022
FT
Crema 1 - 1 Virtus Ciserano Bergamo
woensdag 16/11/2022
FT
Casertana 3 - 2 Aversa Normanna

Tabellen

# Team GW S P
1 19 +29 50
2 20 +33 45
3 20 +22 39
4 20 +7 39
5 21 +9 36
Speel bewust 18+, hands24x7.nl, Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen