Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 1 - 2 | Ludogorets | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Septemvri Simitli | 1 - 4 | Ludogorets | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Litex Lovech | 0 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 0 - 3 | Ludogorets | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Litex Lovech | 2 - 0 | Minyor Pernik | Bekijk gebeurtenis |
donderdag | ||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 2 - 1 | Levski Sofia | Bekijk gebeurtenis |
donderdag | ||||
FT
|
Septemvri Simitli | 2 - 1 | CSKA Sofia | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zaterdag | ||||
FT
|
Etar 1924 | 0 - 3 | Levski Sofia | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Septemvri Simitli | 3 - 0 | Slivnishki geroy | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Tundzha Yambol | 0 - 3 | Minyor Pernik | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Dobrudzha 1919 | 0 - 4 | Lokomotiv Plovdiv | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Ludogorets | 5 - 1 | Svetkavitsa 1922 | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Spartak 19 Pleven | 0 - 3 | CSKA Sofia | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Litex Lovech | 5 - 0 | Kaliakra | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 2 - 1 | Chernomorets Bourgas | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Botev Kozloduy | 2 - 2 | Septemvri Simitli | |
woensdag | ||||
FT
|
Chavdar Etropole | 0 - 2 | Lokomotiv Plovdiv | |
woensdag | ||||
FT
|
Slavia Sofia | 0 - 1 | CSKA Sofia | |
woensdag | ||||
FT
|
Tundzha Yambol | 0 - 0 | Montana | |
woensdag | ||||
FT
|
Dobrudzha 1919 | 1 - 0 | Nesebar | |
woensdag | ||||
FT
|
Pirin Gotse Delchev | 1 - 3 | Chernomorets Bourgas | |
woensdag | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 1 - 0 | Botev Vratsa | |
woensdag | ||||
FT
|
Sportist Svoge | 0 - 5 | Litex Lovech | |
woensdag | ||||
FT
|
Kaliakra | 1 - 1 | Lokomotiv Sofia | |
woensdag | ||||
FT
|
Minyor Pernik | 1 - 1 | Tsjerno More Varna | |
woensdag | ||||
FT
|
Spartak 19 Pleven | 4 - 1 | Lyubimets 2000 | |
woensdag | ||||
FT
|
Bansko | 0 - 1 | Levski Sofia | |
woensdag | ||||
FT
|
Vidima-Rakovski | 1 - 1 | Svetkavitsa 1922 | |
woensdag | ||||
FT
|
Beroe | 0 - 1 | Ludogorets | |
donderdag | ||||
FT
|
Etar 1924 | 2 - 0 | Neftohimik | |
donderdag | ||||
FT
|
Vereya | 1 - 4 | Slivnishki geroy |