Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 1 | Olimpic Sarajevo | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Olimpic Sarajevo | 1 - 1 | Siroki Brijeg | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Siroki Brijeg | 2 - 2 | Olimpic Sarajevo |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Olimpic Sarajevo | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | ||
woensdag | |||||
FT
|
Zrinjski Mostar | 0 - 0 | Olimpic Sarajevo | ||
Aggr | Olimpic Sarajevo | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | ||
woensdag | |||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 0 | Siroki Brijeg | ||
woensdag | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 2 - 1 | Borac Banja Luka | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Borac Banja Luka | 1 - 2 | Siroki Brijeg |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Zvijezda | 1 - 1 | Olimpic Sarajevo | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Olimpic Sarajevo | 4 - 3 | Zvijezda | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Olimpic Sarajevo | 5 - 4 | Zvijezda | ||
woensdag | |||||
FT
|
Zrinjski Mostar | 2 - 2 | Velež | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Velež | 0 - 2 | Zrinjski Mostar | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Velež | 2 - 4 | Zrinjski Mostar | ||
woensdag | |||||
FT
|
Mladost Velika Obarska | 1 - 3 | Siroki Brijeg | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 5 - 0 | Mladost Velika Obarska | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Siroki Brijeg | 8 - 1 | Mladost Velika Obarska | ||
woensdag | |||||
FT
|
Sarajevo | 1 - 2 | Borac Banja Luka | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 1 | Sarajevo | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Borac Banja Luka | 2 - 2 | Sarajevo |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
dinsdag | ||||
FT
|
Sloboda Mrkonjić Grad | 0 - 2 | Željezničar | |
dinsdag | ||||
FT
|
Bratstvo Gračanica | 0 - 0 | Olimpic Sarajevo | |
woensdag | ||||
FT
|
Rudar Prijedor | 3 - 0 | Podgrmeč | |
woensdag | ||||
FT
|
Slavija | 1 - 2 | Velež | |
woensdag | ||||
FT
|
Ljubuski | 3 - 0 | Drina HE Višegrad | |
woensdag | ||||
FT
|
Jedinstvo Bihać | 0 - 2 | Siroki Brijeg | |
woensdag | ||||
FT
|
Metalleghe-BSI Jajce | 1 - 0 | Proleter Teslić | |
woensdag | ||||
FT
|
Mladost Doboj Kakanj | 1 - 0 | Goražde | |
woensdag | ||||
FT
|
Zvijezda | 5 - 1 | Sloboda Novi Grad | |
woensdag | ||||
FT
|
Vitez | 1 - 1 | Gradina Srebrenik | |
woensdag | ||||
FT
|
Mladost Velika Obarska | 1 - 0 | Mladost Župča | |
woensdag | ||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 1 - 5 | Čelik | |
woensdag | ||||
FT
|
Zrinjski Mostar | 3 - 1 | Napredak Donji Šepak | |
woensdag | ||||
FT
|
Travnik | 0 - 0 | Sloboda Tuzla | |
woensdag | ||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 0 | Drina Zvornik | |
woensdag | ||||
FT
|
Igman Konjic | 0 - 3 | Sarajevo |