Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zondag | ||||
FT
|
Bate Borisov | 2 - 1 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 0 | Isloch | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Isloch | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Isloch | 2 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | ||
woensdag | |||||
FT
|
Bate Borisov | 4 - 1 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 1 - 1 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Torpedo BelAZ | 2 - 5 | Bate Borisov |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
zaterdag | |||||
FT
|
Minsk | 1 - 1 | Isloch | Bekijk gebeurtenis | |
dinsdag | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 0 | Minsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Isloch | 1 - 1 | Minsk | ||
zaterdag | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 3 - 0 | Arsenal | Bekijk gebeurtenis | |
dinsdag | |||||
FT
|
Arsenal | 0 - 0 | Torpedo BelAZ | ||
Aggr | Arsenal | 0 - 3 | Torpedo BelAZ | ||
zondag | |||||
FT
|
Bate Borisov | 2 - 1 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Vitebsk | 2 - 3 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Vitebsk | 3 - 5 | Bate Borisov | ||
zondag | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 3 - 0 | Neman Grodno | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Neman Grodno | 2 - 4 | Shakhtyor Soligorsk |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
vrijdag | ||||
FT
|
Sputnik | 1 - 4 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis |
vrijdag | ||||
FT
|
Slutsk | 1 - 4 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 4 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Ruh Brest | 0 - 3 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Gorodeya | 0 - 3 | Arsenal | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 1 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Slavia | 0 - 2 | Neman Grodno | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Bate Borisov | 4 - 2 | Brest | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
vrijdag | ||||
FT
|
Arsenal | 4 - 1 | Smolevichy | Bekijk gebeurtenis |
vrijdag | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 6 | Energetik-BGU | Bekijk gebeurtenis |
vrijdag | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 2 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 2 | Gorodeya | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 0 - 3 | Ruh Brest | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 6 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 2 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Granit | 0 - 5 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Volna | 0 - 4 | Slavia | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Sputnik | 3 - 2 | Belshina | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Oshmyany | 0 - 5 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Meliorator Zhitkovichi | 0 - 3 | Brest | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
FC Gomel | 1 - 4 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |
dinsdag | ||||
FT
|
Krumkachy | 2 - 0 | Dinamo Minsk | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Ostrovets | 0 - 3 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 3 | Neman Grodno | Bekijk gebeurtenis |