Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zondag | ||||
FT
|
Bate Borisov | 1 - 0 | Brest | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Slavia | 1 - 0 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Bate Borisov | 2 - 0 | Slavia | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Bate Borisov | 2 - 1 | Slavia | ||
woensdag | |||||
FT
|
Brest | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 4 - 2 | Brest | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Shakhtyor Soligorsk | 4 - 4 | Brest |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
maandag | |||||
FT
|
Dnyapro | 0 - 3 | Slavia | ||
zondag | |||||
FT
|
Slavia | 3 - 0 | Dnyapro | ||
Aggr | Slavia | 6 - 0 | Dnyapro | ||
maandag | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis | |
zaterdag | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 2 - 0 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Shakhtyor Soligorsk | 3 - 0 | Torpedo BelAZ | ||
maandag | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 1 - 2 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis | |
zaterdag | |||||
FT
|
Bate Borisov | 3 - 2 | Dinamo Minsk | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Bate Borisov | 5 - 3 | Dinamo Minsk | ||
dinsdag | |||||
FT
|
Brest | 0 - 0 | Isloch | Bekijk gebeurtenis | |
zondag | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 0 | Brest | ||
Aggr | Isloch | 0 - 0 | Brest |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zaterdag | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 2 - 3 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 3 - 1 | FC Gomel | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Bate Borisov | 8 - 1 | Torpedo | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Brest | 3 - 1 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Naftan | 1 - 4 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Dnyapro | 2 - 1 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Slavia | 3 - 1 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 3 | Vitebsk | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Sputnik | 2 - 5 | Bate Borisov | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Granit | 0 - 2 | Dinamo Minsk | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 7 | Torpedo BelAZ | Bekijk gebeurtenis |
woensdag | ||||
FT
|
Naftan | 2 - 1 | Neman Grodno | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 4 | FC Gomel | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | Gorodeya | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Krumkachy | 1 - 3 | Slavia | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Volna | 1 - 3 | Dnyapro | Bekijk gebeurtenis |
zaterdag | ||||
FT
|
Ruh Brest | 0 - 1 | Brest | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Arsenal | 0 - 6 | Energetik-BGU | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Oshmyany | 1 - 3 | Isloch | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Belshina | 1 - 3 | Minsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Lida | 3 - 3 | Slutsk | Bekijk gebeurtenis |
zondag | ||||
FT
|
Kletsk | 2 - 7 | Torpedo | Bekijk gebeurtenis |