Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Programma
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Bekijk alles
Club Internationaal
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azië
Champions League
AFC Cup
Zuid-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Bekijk alles
National
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
Europees Kampioenschap
Copa América
Gold Cup
Azië Cup
Afrika Cup
Confederatie Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Euro U21 Champ
Bekijk alles
Jeugd
National
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA Onder 19 Kampioenschap
Sudamericano Onder 20
Club
O21 Premier League
Campionato Primavera 1
Onder 19 Bundesliga
Bekijk alles
Teams
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
Bekijk alles
Internazionale
AC Milan
Bayern München
FC Porto
Boca Juniors
Nationaal
Spanje
Nederland
Duitsland
Engeland
Brazilië
Bekijk alles
Argentinië
Italië
Portugal
Frankrijk
Rusland
Meer
FIFA Rankings
H2H-vergelijking
Spelers
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Bekijk alles
Club Internationaal
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azië
Champions League
AFC Cup
Zuid-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Bekijk alles
National
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
Europees Kampioenschap
Copa América
Gold Cup
Azië Cup
Afrika Cup
Confederatie Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Euro U21 Champ
Bekijk alles
Jeugd
National
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA Onder 19 Kampioenschap
Sudamericano Onder 20
Club
O21 Premier League
Campionato Primavera 1
Onder 19 Bundesliga
Bekijk alles
Teams
Spelers
NL Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Hoofdklasse
Eerste Klasse
TOTO KNVB-Beker
Johan Cruijff Schaal
Play-offs 1/2
Play-offs 3/4
Play-offs 4/5
Play-offs 5/6
U21 Divisie 1
U21 Divisie 2
U21 Divisie 3
U21 Divisie 4
Jeugdcup U21
U18 Divisie 1
U18 Divisie 2
U18 Divisie 3
U18 Divisie 4
Azerion Vrouwen Eredivisie
Topklasse Vrouwen
Hoofdklasse Vrouwen
Eerste Klasse Vrouwen
TOTO KNVB Beker Vrouwen
Eredivisie Beker
Super Cup Vrouwen
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
Beloften
Eredivisie O19
Jeugdcup
Reservecompetitie
Reserve League Cup
Eerste Divisie U19
U19 Play-offs 1/2
Club Binnenlands
Afghanistan
Albanië
Algerije
Andorra
Angola
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahrein
Bangladesh
Barbados
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Boeroendi
Bolivia
Bosnië-Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei Darussalam
Bulgarije
Burkina Faso
Cambodja
Canada
Chili
China PR
Chinees Taipei
Colombia
Congo
Congo DR
Cook Eilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Engeland
Estland
Ethiopië
Faeröer Eilanden
Fiji
Filippijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Guyana
Gabon
Gambia
Georgië
Ghana
Gibraltar
Grenada
Griekenland
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guyana
Haïti
Honduras
Hong Kong
Hongarije
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jordanië
Kaaimaneilanden
Kaapverdische Eilanden
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Koeweit
Kosovo
Kroatië
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macao
Macedonië
Madagascar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauritanië
Mauritius
Mexico
Moldavië
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Nederland
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Ierland
Noorwegen
Oeganda
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Oostenrijk
Pakistan
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Reunion
Roemenië
Rusland
Rwanda
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
São Tomé en Príncipe
Saudi-Arabië
Schotland
Senegal
Servië
Servië en Montenegro
Sierra Leone
Singapore
Slovenië
Slowakije
Soedan
Somalië
Spanje
Sri Lanka
St. Kitts en Nevis
Suriname
Swaziland
Syrië
Tadzjikistan
Tahiti
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Turks- en Caicoseilanden
Uruguay
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
Wales
Wit-Rusland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
Club Internationaal
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltische competitie
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavische Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
CONCACAF Kampioenen Beker
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
OFC Champions League
Wereld Club Kampioenschap
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club vriendschappelijk
Hybrid Friendlies
Arabische Champions League
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Intercontinentale Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Nationaal
Afrika Cup
Africa Cup of Nations Qualification
WK Kwalificatie Afrika
Afrika Cup
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Afrikaanse Spelen
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
CAF Onder 20 Kampioenschap
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF Onder 17 Kampioenschap
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrikaans Vrouwen Kampioenschap
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Azië Cup
Asian Cup Qualification
WK Kwalificatie Azië
Aziatische Spelen
ASEAN Voetbal Kampioenschap
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Zuidoost-Aziatische Spelen
AFC Onder 22 Azië Cup
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC Onder 19 Kampioenschap
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC Onder 17 Kampioenschap
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Azië Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Aziatische Spelen Vrouwen
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
EK Vrouwen
UEFA Women's Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
CONCACAF Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
WK Kwalificatie Concacaf
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympische kwalificatie CONCACAF
CA Games
CONCACAF Onder 20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF Onder 17
Concacaf U17 Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Vrouwen Onder 20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Vrouwen Onder 17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
OFC Nations Cup
WK Kwalificatie Oceanië
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC Onder 20 Kampioenschap
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Oceanië
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC Onder 17 Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Confederatie Cup
Olympische Spelen
WK Kwalificatie Intercontinentale play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Vriendschappelijk
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan-Arabische Spelen
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Wereld Jeugd Festival Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan-Amerikaanse Spelen
Islamic Solidarity Games
CAC Spelen
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
O20 Arabisch Kampioenschap
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Copa América
WK Kwal. Zuid-Amerika
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano Onder 20
Sudamericano Onder 17
South American Youth Games
Vrouwen WK Kwalificatie Zuid-Amerika
South American Women's Games
Sudamericano Onder 20 Vrouwen
Sudamericano Onder 17 Vrouwen
10 augustus 2019
Wedstrijden 10 augustus 2019
«
10/08 za
12/03 di
13/03 wo
14/03 do
15/03 vr
16/03 za
17/03 zo
18/03 ma
Vandaag
20/03 wo
21/03 do
22/03 vr
23/03 za
24/03 zo
25/03 ma
26/03 di
»
Alles
NL
Favorieten
Nederland
Eredivisie
18:30
ES
FC Groningen
FC Twente
1
0
3
0
R. Lundqvist
41'
M. te Wierik
45+2'
0 - 1
55'
K. Nakamura
0 - 2
70'
Aitor Cantalapiedra
R. Doan
84'
1 - 2
1 - 3
90+6'
H. Vučkić
19:45
ES
Ajax
FC Emmen
5
1
0
0
D. van de Beek
27'
1 - 0
H. Ziyech
47'
2 - 0
D. Tadić
66'
3 - 0
K. Huntelaar
80'
4 - 0
K. Huntelaar
88'
5 - 0
20:45
ES
Willem II
Vitesse
0
0
2
0
0 - 1
55'
J. Grot
0 - 2
70'
T. Matavž
Engeland
Premier League
13:30
ES
West Ham United
Manchester City
0
0
5
1
0 - 1
25'
Gabriel Jesus
0 - 2
51'
R. Sterling
0 - 3
75'
R. Sterling
0 - 4
86'
S. Agüero
0 - 5
90+1'
R. Sterling
16:00
ES
Bournemouth
Sheffield United
1
0
1
0
C. Mepham
62'
1 - 0
1 - 1
88'
B. Sharp
16:00
ES
Burnley
Southampton
3
0
0
0
A. Barnes
63'
1 - 0
A. Barnes
70'
2 - 0
J. Guðmundsson
75'
3 - 0
16:00
ES
Crystal Palace
Everton
0
0
0
0
76'
M. Schneiderlin
16:00
ES
Watford
Brighton & Hove Albion
0
0
3
1
0 - 1
28'
A. Doucouré
0 - 2
65'
F. Andone
0 - 3
77'
N. Maupay
18:30
ES
Tottenham Hotspur
Aston Villa
3
0
1
1
0 - 1
9'
J. McGinn
T. Ndombélé
73'
1 - 1
H. Kane
86'
2 - 1
H. Kane
90'
3 - 1
Nederland
Keuken Kampioen Divisie
19:45
ES
Excelsior
Jong Utrecht
2
0
0
0
J. Zwarts
63'
1 - 0
J. Zwarts
73'
2 - 0
Engeland
Championship
13:30
ES
Leeds United
Nottingham Forest
1
0
1
0
Pablo Hernández
59'
1 - 0
1 - 1
77'
L. Grabban
16:00
ES
Birmingham City
Bristol City
1
0
1
0
L. Jutkiewicz
64'
1 - 0
1 - 1
83'
T. Rowe
16:00
ES
Cardiff City
Luton
2
0
1
0
A. Flint
52'
1 - 0
1 - 1
86'
M. Pearson
I. Vassell
90+6'
2 - 1
16:00
ES
Charlton Athletic
Stoke City
3
1
1
1
L. Taylor
25'
1 - 0
1 - 1
37'
T. Ince
C. Aneke
75'
2 - 1
C. Gallagher
83'
3 - 1
16:00
ES
Derby County
Swansea City
0
0
0
0
16:00
ES
Fulham
Blackburn Rovers
2
1
0
0
T. Cairney
34'
1 - 0
A. Mitrović
81'
2 - 0
16:00
ES
Hull City
Reading
2
2
1
0
J. Bowen
6'
1 - 0
J. Irvine
16'
2 - 0
2 - 1
66'
Lucas João
16:00
ES
Middlesbrough
Brentford
0
0
1
0
0 - 1
54'
O. Watkins
16:00
ES
Preston North End
Wigan Athletic
3
2
0
0
S. Maguire
6'
1 - 0
L. Moult
39'
2 - 0
P. Gallagher
54'
3 - 0
16:00
ES
Queens Park Rangers
Huddersfield
1
0
1
0
0 - 1
49'
K. Ahearne-Grant
G. Hall
83'
1 - 1
16:00
ES
Sheffield Wednesday
Barnsley
2
1
0
0
J. Murphy
2'
1 - 0
S. Fletcher
60'
2 - 0
16:00
ES
West Bromwich Albion
Millwall
1
0
1
0
K. Bartley
57'
1 - 0
1 - 1
75'
M. Smith
Frankrijk
Ligue 1
17:30
ES
Marseille
Reims
0
0
2
0
0 - 1
58'
B. Dia
0 - 2
90'
Suk Hyun-Jun
20:00
ES
Dijon
Saint-Étienne
1
1
2
2
0 - 1
5'
R. Hamouma
0 - 2
11'
J. Aholou
Júlio Tavares
34'
1 - 2
20:00
ES
OGC Nice
Amiens
2
1
1
0
27'
E. Gnahoré
C. Hérelle
32'
1 - 0
1 - 1
81'
C. Akolo
Dante
90+5'
2 - 1
20:00
ES
Montpellier
Rennes
0
0
1
1
0 - 1
6'
J. Morel
69'
F. Tait
20:00
ES
Angers
Bordeaux
3
3
1
1
0 - 1
4'
N. de Préville
J. Reine-Adélaïde
27'
1 - 1
Mathias Pereira Lage
33'
2 - 1
T. Mangani
45'
3 - 1
20:00
ES
Brest
Toulouse
1
1
1
0
M. Autret
25'
1 - 0
1 - 1
89'
E. Koulouris
Engeland
FA Cup
13:30
ES
Punjab Utd
Broadbridge H
0
1
15:00
ES
Street
Odd
4
1
16:00
ES
Consett
Dunston
1
1
16:00
ES
Newton A
Northallerton
0
2
16:00
ES
Kendal
Hemsworth MW
0
4
16:00
ES
Shildon
Garforth
0
0
16:00
ES
Whitley Bay
Hebburn
1
7
16:00
ES
Ashington
Albion Sports
2
0
16:00
ES
Billingham
Yorkshire Am.
3
0
16:00
ES
West Auckland
Bridlington
1
3
16:00
ES
North Shields
Guisborough
2
2
16:00
ES
Bishop A
Thornaby
0
2
16:00
ES
Sunderland RCA
Sunderland RCW
0
0
16:00
ES
Seaham
Penrith
4
2
16:00
ES
Harrogate
Whickham
1
10
16:00
ES
Nostell
Stockton
2
2
16:00
ES
Hall Road
Goole
0
3
16:00
ES
Knaresborough
Newcastle B
0
3
16:00
ES
Vauxhall
Winsford Utd
1
2
16:00
ES
Charnock Rich.
Lower Breck
2
1
16:00
ES
Thackley
Handsworth
1
4
16:00
ES
Longridge Town
Barnoldswick
6
1
16:00
ES
Irlam
Ashton Athl
4
0
16:00
ES
Northwich V
Silsden
2
2
16:00
ES
AFC Liverpool
Burscough
2
3
16:00
ES
Avro
Litherland
3
4
16:00
ES
Runcorn T
Rylands
2
0
16:00
ES
Squires Gate
West Didsbury
1
2
16:00
ES
Clitheroe
1874 Northwich
1
2
16:00
ES
Eccleshill Utd
Bootle
2
1
16:00
ES
Athersley Recr
Padiham
0
4
16:00
ES
City of Liv.
Campion
3
1
16:00
ES
Liversedge
Abbey Hey
5
1
16:00
ES
Coventry S
Coventry Utd
1
1
16:00
ES
Lye
Lutterworth
0
3
16:00
ES
Romulus
Wolv Casuals
0
0
16:00
ES
Lichfield City
Highgate Utd
3
2
16:00
ES
Haughmond
Walsall Wood
3
2
16:00
ES
Atherstone
Stourport
1
3
16:00
ES
Congleton
Westfields
1
1
16:00
ES
Hanley Town
Hinckley LR
2
3
16:00
ES
Boldmere
Daventry
3
1
16:00
ES
Tividale
Wednesfield
2
1
16:00
ES
RC Warwick
Wulfrunians
0
2
16:00
ES
Dunkirk
Gresley
0
3
16:00
ES
Khalsa
Rugby
5
4
16:00
ES
Heather
Wolves SC
2
0
16:00
ES
Malvern Town
Whitchurch Alp
1
2
16:00
ES
Radford
Heanor
0
7
16:00
ES
Winterton
Grimsby Bor.
2
1
16:00
ES
Quorn
Sherwood Coll.
1
2
16:00
ES
Leicester Nirv
Oadby
2
1
16:00
ES
Worksop
Melton Town
1
2
16:00
ES
Sleaford
AFC Mansfield
0
7
16:00
ES
Mulbarton
Boston
0
0
16:00
ES
South Norman.
Selston
5
0
16:00
ES
Bottesford
Long Eaton
2
8
16:00
ES
Barton Town
Carlton
3
2
16:00
ES
Shepshed
Maltby
2
4
16:00
ES
Anstey
Kirby
0
3
16:00
ES
Loughborough U
Ilkeston Town
3
1
16:00
ES
Potton Utd
Ely
1
2
16:00
ES
March Town
Norwich Utd
2
1
16:00
ES
Walsham
Northern Star
1
2
16:00
ES
Eynesbury
Wellingborough
3
3
16:00
ES
Desborough
Histon
1
3
16:00
ES
Biggleswade
Mildenhall
4
1
16:00
ES
Holbeach Utd
Fakenham
2
0
16:00
ES
Bugbrooke
Norwich CBS
1
0
16:00
ES
Biggleswade
Swaffham
1
0
16:00
ES
Harborough
Deeping
1
2
16:00
ES
Newmarket
Arlesey
2
2
16:00
ES
Gorleston
Pinchbeck Utd
1
0
16:00
ES
Great Yarmouth
Whitworth
4
2
16:00
ES
Walthamstow
Bengal Utd
5
0
16:00
ES
Haverhill
Colney
1
6
16:00
ES
Crawley Green
Takeley
2
5
16:00
ES
Hadley
Redbridge
4
2
16:00
ES
Woodbridge
Coggeshall Utd
1
0
16:00
ES
Clapton
Stowmarket
0
6
16:00
ES
Hullbridge
Stanway
1
2
16:00
ES
L Colney
Hadleigh Utd
2
0
16:00
ES
Sawbridgewort
Halstead
1
3
16:00
ES
Clacton
Margaretsbury
3
0
16:00
ES
Southend M
Long Melford
0
0
16:00
ES
Leyton Ath.
Cockfosters
0
1
16:00
ES
Stotfold
Harpenden Town
3
1
16:00
ES
Ilford
Harwich & Park
1
2
16:00
ES
Saffron
Baldock Town
1
0
16:00
ES
Fairford
Enfield
3
2
16:00
ES
AFC Hayes
Wembley
1
1
16:00
ES
Clanfield
Shortwood Utd
1
3
16:00
ES
Dunstable
Chipping Sodb.
3
2
16:00
ES
Slimbridge
Edgware
1
0
16:00
ES
Tuffley
N Greenford
1
1
16:00
ES
Wootton
Aylesbury
1
1
16:00
ES
London Tigers
Thame Rangers
0
2
16:00
ES
Newport Pagnel
Cheltenham S
6
2
16:00
ES
Leverstock
Ardley Utd
1
1
16:00
ES
Oxhey
Flackwell
0
4
16:00
ES
Bishops Cleeve
Easington S.
3
0
16:00
ES
Wantage
Brackley Sts.
1
1
16:00
ES
Leighton
Thornbury
4
1
16:00
ES
Shrivenham
Holmer
1
1
16:00
ES
Harefield Utd
Lydney Town
3
0
16:00
ES
Longlevens
Malmesbury Vic
3
0
16:00
ES
Croydon Ath.
Virginia Water
1
0
16:00
ES
Loxwood
Abbey Rangers
1
1
16:00
ES
Crawley Down
Newhaven
0
2
16:00
ES
Cray Valley
Chatham
2
1
16:00
ES
Bridon Ropes
Broadfields U
3
1
16:00
ES
Tunbridge
Pagham
1
1
16:00
ES
Corinthian
Little Common
1
2
16:00
ES
Walton & H
Southall
2
4
16:00
ES
Horley
Bearsted
2
2
16:00
ES
Egham
Lancing
2
2
16:00
ES
Lordswood
Steyning Town
0
1
16:00
ES
Hounslow Utd
Sheerwater
2
1
16:00
ES
Horsham
Croydon
2
1
16:00
ES
Saltdean Utd
Eastbourne
6
1
16:00
ES
Chertsey
Cobham
1
1
16:00
ES
Tower
Selsey
2
1
16:00
ES
Chichester
Erith
3
1
16:00
ES
Hassocks
Langney W.
2
0
16:00
ES
Arundel
Banstead
2
0
16:00
ES
Redhill
K Sports
2
1
16:00
ES
Glebe
Hollands Blair
3
1
16:00
ES
Colliers Wood
Shoreham
2
3
16:00
ES
Sheppey Utd
East Preston
4
1
16:00
ES
Guildford
Tooting Bec
3
2
16:00
ES
Sutton Ath.
Deal
3
2
16:00
ES
Spelthorne
Lingfield
1
1
16:00
ES
Greenwich
Canterbury
2
3
16:00
ES
Crowborough
Varndeanians
1
2
16:00
ES
Welling T.
Uckfield Town
1
4
16:00
ES
Hanworth
Fisher
3
2
16:00
ES
Beckenham
Raynes Park
4
3
16:00
ES
Solent
Portland Utd
0
3
16:00
ES
Cowes
Lymington
0
4
16:00
ES
Shaftesbury
Knaphill
1
4
16:00
ES
Fleet
Farnham
2
2
16:00
ES
Brockenhurst
AFC Stoneham
0
2
16:00
ES
Bournemouth
Frimley
2
1
16:00
ES
Windsor
Reading City
0
3
16:00
ES
Bemerton
Andover New St
3
3
16:00
ES
Ascot Utd
Badshot
2
2
16:00
ES
Binfield
Utd Services
3
2
16:00
ES
Romsey
Hamble Club
1
5
16:00
ES
Amesbury Town
Christchurch
2
7
16:00
ES
Westbury Utd
Fareham
0
1
16:00
ES
Hamworthy Utd
Bashley
3
0
16:00
ES
Portchester
Hythe & Dibden
2
2
16:00
ES
Horndean
Camberley
5
3
16:00
ES
Alresford
Baffins MR
0
0
16:00
ES
Cheddar
Bradford T
2
3
16:00
ES
Bitton
Bridport
2
1
16:00
ES
Wellington AFC
Cribbs
1
1
16:00
ES
Keynsham
Brislington
0
1
16:00
ES
Exmouth
Barnstaple
2
0
16:00
ES
Saltash Utd
Clevedon
1
2
16:00
ES
Willand
Austell
2
1
16:00
ES
Tavistock
Hengrove
3
0
16:00
ES
Shepton
Cadbury
3
1
16:00
ES
Bridgwater
Hallen
1
0
17:00
ES
Abingdon Utd
Brimscombe & T
1
2
20:30
ES
Thetford
Rothwell Cor.
0
1
21:00
ES
Sholing
Tadley Calleva
1
0
België
Pro League
18:00
ES
Oostende
Club Brugge
0
0
2
0
0 - 1
72'
D. Okereke
0 - 2
82'
P. Tau
20:00
ES
Eupen
WB
1
0
1
1
0 - 1
28'
B. Badibanga
Y. Toyokawa
54'
1 - 1
20:00
ES
Cercle Brugge
Kortrijk
1
1
3
0
I. Saadi
18'
1 - 0
1 - 1
49'
A. Ajagun
1 - 2
55'
H. Van der Bruggen
1 - 3
90'
H. Kagé
20:30
ES
Genk
ZW
0
0
2
1
0 - 1
6'
H. Bjørdal
0 - 2
78'
S. Berahino
Portugal
Primeira Liga
17:30
ES
Santa Clara
Famalicão
0
0
2
1
0 - 1
5'
Toni Martínez
0 - 2
75'
Anderson Silva
20:00
ES
Gil Vicente
FC Porto
2
0
1
0
Lourency
60'
1 - 0
1 - 1
73'
Alex Telles
B. Kraev
77'
2 - 1
22:30
ES
Benfica
Paços Ferreira
5
2
0
0
Nuno Tavares
26'
1 - 0
Pizzi
32'
2 - 0
65'
Benny
H. Seferović
70'
3 - 0
Pizzi
74'
4 - 0
Carlos Vinícius
84'
5 - 0
Rusland
Premier League
13:00
ES
Gazovik
Tambov
2
0
2
1
0 - 1
26'
C. Gogoua
0 - 2
68'
K. Mamtov
J. Fameyeh
74'
1 - 2
J. Fameyeh
78'
2 - 2
85'
V. Chuperka
18:00
ES
Krasnodar
Rubin Kazan
1
1
0
0
I. Ignatyev
17'
1 - 0
Y. Namli
45+2'
18:00
ES
Dinamo Moskou
Zenit Sint-Petersburg
0
0
2
1
0 - 1
10'
A. Dzyuba
A. Yusupov
80'
0 - 2
88'
M. Ozdoev
Afrika
CAF Champions League
11:00
ES
Young Africans
Rollers
1
0
1
1
0 - 1
8'
P. Serameng
P. Sibomana
86'
1 - 1
14:30
ES
Big Bullets
Platinum
0
0
0
0
15:00
ES
African Stars
KCCA
3
1
2
1
0 - 1
13'
I. Kamberipa
A. Amseb
40'
1 - 1
I. Youssouf
71'
2 - 1
2 - 2
83'
P. Kaddu
I. Youssouf
85'
3 - 2
15:00
ES
Mamba
ZESCO
0
0
2
1
0 - 1
7'
U. Kasumba
0 - 2
53'
J. Ching’andu
15:00
ES
Eagles
Pirates
1
0
0
0
S. Sautu
46'
1 - 0
15:15
ES
KMKM
1º de Agosto
0
0
2
0
0 - 1
65'
Ary Papel
0 - 2
90+1'
L. Yombi
17:00
ES
Rahimo
Enyimba
1
1
0
0
I. Zonon
30'
1 - 0
17:00
ES
Kano Pillars
Asante Kotoko
3
1
2
0
I. Hillary
13'
1 - 0
1 - 1
55'
J. Blay
1 - 2
68'
G. Asiamah
R. Ali
70'
2 - 2
M. Gambo
75'
3 - 2
18:00
ES
Brikama
Raja
3
3
3
2
0 - 1
5'
B. Benoun
M. Bojang
24'
1 - 1
1 - 2
28'
M. Moutouali
M. Bojang
37'
2 - 2
A. Manneh
45'
3 - 2
3 - 3
59'
B. Benoun
18:00
ES
SM Bamako
Horoya
1
0
1
0
0 - 1
48'
G. Asante
M. Konate
88'
1 - 1
18:00
ES
Cano Sport
Mekelle
2
1
1
0
Pedro José Obiang
30'
1 - 0
José Sipi
63'
2 - 0
2 - 1
80'
A. Gebremichael
21:00
ES
Songo
Simba
0
0
0
0
Afrika
CAF Confederation Cup
14:00
ES
Bandari
Ahly Shendi
0
0
15:00
ES
Buildcon
Buffaloes
0
1
15:00
ES
Kigali
KMC
0
0
15:00
ES
Proline
Security
3
0
16:30
ES
Lambaréné
Maniema U.
1
1
17:00
ES
Akonangui
Ashanti
1
1
17:00
ES
Tornadoes
Santoba
1
2
19:00
ES
SNIM
ESAE
0
5
21:45
ES
Belouizdad
ASCOT
2
0
Duitsland
DFB Pokal
15:30
ES
1. FC Kaiserslautern
FSV Mainz 05
2
0
0
0
M. Starke
63'
1 - 0
F. Pick
90'
2 - 0
15:30
ES
Alemannia Aachen
Bayer Leverkusen
1
0
4
2
0 - 1
19'
P. Hackenberg
0 - 2
39'
K. Volland
S. Batarilo
56'
1 - 2
1 - 3
72'
L. Bailey
1 - 4
88'
K. Havertz
15:30
ES
Dassendorf
Dresden
0
0
3
1
0 - 1
37'
C. Löwe
0 - 2
75'
D. Burnić
0 - 3
77'
L. Röser
15:30
E
Villingen
Fortuna Düsseldorf
1
1
3
0
S. Ukoh
42'
1 - 0
1 - 1
56'
N. Ampomah
1 - 2
102'
K. Ofori
T. Weißhaar
104'
1 - 3
116'
R. Hennings
15:30
ES
Drochtersen
Schalke 04
0
0
5
1
0 - 1
44'
S. Skrzybski
0 - 2
61'
G. Burgstaller
0 - 3
65'
D. Caligiuri
0 - 4
73'
L. Mercan
0 - 5
83'
G. Burgstaller
15:30
ES
Viktoria B
Arminia Bielefeld
0
0
1
1
0 - 1
15'
A. Voglsammer
15:30
ES
Verl
FC Augsburg
2
2
1
0
M. Suchý
8'
1 - 0
R. Schallenberg
23'
2 - 0
2 - 1
83'
A. Hahn
15:30
ES
Nordhausen
Aue
1
1
4
1
J. Mickels
22'
1 - 0
1 - 1
38'
T. Baumgart
1 - 2
57'
J. Hochscheidt
T. Becker
74'
1 - 3
80'
P. Testroet
1 - 4
84'
P. Testroet
15:30
E
Magdeburg
SC Freiburg
0
0
1
0
0 - 1
93'
L. Waldschmidt
18:30
P
Würzburg
1899 Hoffenheim
3
0
4
3
1
5
0 - 1
29'
P. Kadeřábek
0 - 2
54'
I. Bebou
F. Kaufmann
68'
1 - 2
A. Vrenezi
75'
2 - 2
2 - 3
99'
Á. Szalai
L. Pfeiffer
114'
3 - 3
18:30
ES
Baunatal
VfL Bochum
2
2
3
1
0 - 1
17'
S. Ganvoula
M. Blahout
32'
1 - 1
N. Schrader
45+2'
2 - 1
2 - 2
70'
S. Ganvoula
2 - 3
73'
S. Ganvoula
18:30
ES
Ulm
Heidenheim
0
0
2
1
0 - 1
7'
R. Leipertz
0 - 2
71'
M. Schnatterer
20:45
ES
Atlas
Werder Bremen
1
1
6
4
0 - 1
10'
Y. Osako
0 - 2
19'
N. Moisander
T. Schmidt
30'
1 - 2
1 - 3
37'
M. Rashica
1 - 4
40'
D. Klaassen
1 - 5
68'
C. Pizarro
1 - 6
74'
C. Pizarro
Europa
UEFA Women's Champions League
Group 1
11:00
ES
Breidablik
Skopje
11
4
0
0
Á. Gunnlaugsdóttir
7'
1 - 0
H. Antonsdóttir
25'
2 - 0
B. Þorvaldsdóttir
28'
3 - 0
S. Magnúsdóttir
45+2'
4 - 0
B. Þorvaldsdóttir
51'
5 - 0
H. Antonsdóttir
63'
6 - 0
B. Þorvaldsdóttir
64'
7 - 0
K. Vilhjálmsdóttir
69'
8 - 0
B. Þorvaldsdóttir
82'
9 - 0
A. Jóhannsdóttir
85'
10 - 0
S. Magnúsdóttir
87'
11 - 0
17:00
ES
SFK 2000
ASA
1
0
0
0
J. Đoković
79'
1 - 0
Group 2
17:30
ES
NSA
Mitrovica
0
0
2
1
0 - 1
28'
A. Gjegji
0 - 2
50'
L. Syla
18:00
ES
Olimpia Cluj
Breznica
2
1
3
1
M. Ficzay
17'
1 - 0
1 - 1
45+7'
J. Vujadinović
1 - 2
47'
A. Milovič
1 - 3
50'
A. Milovič
I. Bălăceanu
71'
2 - 3
Group 3
11:00
ES
Hibernian
Cardiff Met
2
1
1
0
A. Gallacher
20'
1 - 0
A. Gallacher
58'
J. Murray
68'
2 - 0
2 - 1
88'
E. Allen
17:00
ES
Pomurje
Samegrelo
4
2
0
0
A. Prša
4'
1 - 0
A. Prša
20'
2 - 0
L. Zajmi
52'
3 - 0
S. Makovec
89'
4 - 0
Group 4
10:00
ES
Minsk
Split
2
1
1
1
T. Khimich
13'
1 - 0
1 - 1
33'
A. Dujmović
E. Ogbiagbevha
65'
2 - 1
T. Khimich
90+3'
16:00
ES
Zhytlobud-1
Bettembourg
6
4
0
0
T. Nesterenko
4'
1 - 0
Y. Shevchuk
11'
2 - 0
T. Nesterenko
25'
3 - 0
H. Voronina
40'
4 - 0
A. Utitskikh
66'
5 - 0
A. Petryk
89'
6 - 0
Group 5
13:00
ES
Ferencváros
Anenii Noi
2
2
0
0
D. Loghin
25'
1 - 0
K. Fogl
42'
2 - 0
17:30
ES
Spartak
Slovan
7
2
0
0
V. Slović
21'
1 - 0
T. Matić
37'
2 - 0
T. Matić
53'
3 - 0
T. Filipović
58'
4 - 0
K. Adamek
59'
5 - 0
S. Bačová
78'
6 - 0
Ž. Stupar
85'
7 - 0
Group 6
14:00
ES
PK-35 Vantaa
EBS / Skála
5
1
0
0
K. Autio
15'
1 - 0
A. Vlasoff
47'
2 - 0
N. Koso
75'
3 - 0
M. Huneck
78'
4 - 0
K. Laurento-Falcoff
80'
5 - 0
18:00
ES
Kazygurt
Flora
2
2
0
0
A. Litvinenko
13'
1 - 0
A. Litvinenko
19'
2 - 0
Group 7
12:30
ES
Sturm
RFS
4
1
0
0
M. Plattner
38'
1 - 0
M. Uka
55'
2 - 0
J. Wagner
69'
3 - 0
M. Plattner
72'
4 - 0
17:00
ES
Apollon
Braga
0
0
1
1
0 - 1
10'
S. Pratt
Group 8
14:00
ES
Lillestrøm
Anderlecht
2
0
3
0
I. Gausdal
47'
1 - 0
1 - 1
49'
L. Rus
1 - 2
72'
L. De Neve
1 - 3
87'
M. Toloba
S. Haug
89'
2 - 3
18:30
ES
PAOK
Linfield
2
2
3
2
T. Vardali
7'
1 - 0
1 - 1
14'
K. Burrows
1 - 2
25'
A. Hutton
M. Mitkou
32'
2 - 2
2 - 3
89'
K. McGuinness
Group 9
18:00
ES
FC Twente
Beşiktaş
2
1
2
1
F. Kalma
9'
1 - 0
1 - 1
21'
Y. Uraz
F. Kalma
46'
2 - 1
2 - 2
88'
E. Keskin
18:00
ES
Górnik Łęczna
Alashkert
13
7
0
0
M. Sakhinova
5'
1 - 0
N. Karczewska
11'
2 - 0
A. Jędrzejewicz
13'
3 - 0
N. Karczewska
18'
4 - 0
E. Kamczyk
34'
5 - 0
S. Matysik
38'
6 - 0
N. Karczewska
39'
7 - 0
E. Kamczyk
59'
8 - 0
A. Jędrzejewicz
63'
9 - 0
A. Jędrzejewicz
74'
10 - 0
A. Dyguś
79'
11 - 0
E. Kamczyk
84'
12 - 0
E. Kamczyk
90+3'
13 - 0
Group 10
12:00
ES
Vllaznia
Birkirkara
1
1
0
0
A. Doyle
16'
1 - 0
17:00
ES
Gintra
Wexford
1
1
2
1
Isadora
15'
1 - 0
1 - 1
37'
M. Davidson
1 - 2
47'
L. Kelly
Italië
Coppa Italia
18:30
ES
Ascoli
Pro Vercelli
5
2
1
1
R. Brosco
7'
1 - 0
Alessio da Cruz
20'
2 - 0
2 - 1
33'
Paulo Azzi
M. Ardemagni
54'
3 - 1
54'
Victor Volpe
G. Scamacca
72'
4 - 1
G. Scamacca
87'
5 - 1
Afrika
COSAFA Women's Cup
Afrika
COSAFA Women's U20 Cup
Armenië
Premier League
Australië
Queensland NPL
Australië
Queensland Premier League
Australië
FQPL 3 Metro
Australië
Queensland NPL Youth League
Australië
FQPL 3 Metro Youth
Australië
Queensland NPL Women
Australië
Victoria PL 1
Australië
NSW League One
Australië
New South Wales NPL Women
Australië
Western Australia NPL
Australië
Western Australia State League 1
Australië
Western Australia NPL Youth League
Australië
Capital Territory NPL
Australië
Capital Territory NPL 2
Australië
Capital Territory NPL Youth League
Australië
Capital Territory NPL Women
Australië
Northern NSW NPL
Australië
NNSW League 1
Australië
South Australia NPL
Australië
South Australia State League 1
Australië
South Australia Reserves Premier League
Australië
South Australia NPL Women
Australië
Tasmania NPL
Australië
Tasmania Northern Championship
Australië
Tasmania Southern Championship
Australië
Northern Territory Premier League
Australië
Victoria Dockerty Cup
Australië
Northern NSW NPL Youth League
Azië
WAFF Championship
Azië
AFF U19 Championship
België
Tweede Klasse
België
Beker van Belgie
Bhutan
Premier League
Boeroendi
Ligue A
Bolivia
Primera División
Bolivia
Nacional B
Bosnië-Herzegovina
Premier Liga
Bosnië-Herzegovina
1st League
Bosnië-Herzegovina
Premijer Ženska Liga
Brazilië
Serie A
Brazilië
Serie B
Brazilië
Serie C
Brazilië
Goiano 2
Brazilië
Pernambucano 2
Brazilië
Carioca B1
Brazilië
Copa Paulista
Brazilië
Paulista U20
Brazilië
Carioca U20
Brazilië
Mineiro U20
Brazilië
Paranaense U19
Brazilië
Brasileiro U17
Brazilië
Paulista Women
Bulgarije
A PFG
Bulgarije
B PFG
Bulgarije
V AFG
Bulgarije
Elite O19
Cambodja
Premier League
Canada
Canadian Premier League
Canada
Ligue 1 Québec
Canada
League 1 Ontario
Canada
Canadian Soccer League
Chili
Primera División
Chili
Primera B
Chili
Segunda División
Chili
Tercera A
China PR
Chinese Super League
China PR
China League One
Colombia
Primera A
Colombia
Primera B
Colombia
Liga Femenina
Cook Eilanden
Round Cup
Costa Rica
Liga de Ascenso
Denemarken
1st Division
Denemarken
2nd Division
Denemarken
Denmark Series
Denemarken
O19 Ligaen
Denemarken
Kvindeliga
Denemarken
1. Division Women
Dominicaanse Republiek
Liga Mayor
Duitsland
Regionalliga
Duitsland
Oberliga
Duitsland
Reg. Cup Berlin
Duitsland
Reg. Cup Brandenburg
Duitsland
Reg. Cup Württemberg
Duitsland
Onder 19 Bundesliga
Duitsland
U17 Bundesliga
Duitsland
2. Bundesliga Vrouwen
Duitsland
Regionalliga Vrouwen
Ecuador
Liga Pro
Ecuador
Primera B
Ecuador
Segunda Categoria
El Salvador
Primera Division
Engeland
League One
Engeland
League Two
Engeland
Conference National
Engeland
Conference N / S
Engeland
Non League Premier
Engeland
Premier League 2
Engeland
U18 Premier League
Engeland
U18 Professional Development League
Engeland
Youth Alliance
Estland
Meistriliiga
Estland
Esiliiga A
Estland
Esiliiga B
Estland
II Liiga
Europa
Baltic Women's League
Faeröer Eilanden
1. Deild
Fiji
Battle of the Giants
Filippijnen
PFL
Finland
Veikkausliiga
Finland
Ykkönen
Finland
Kakkonen
Finland
Kolmonen
Finland
A-Junior League
Finland
Kansallinen Liiga
Finland
Ykkönen Vrouwen
Frankrijk
Ligue 2
Frankrijk
CFA
Georgië
Umaglesi Liga
Guatemala
Liga Nacional
Hongarije
NB I
Ierland
FAI Cup
Ierland
Vrouwen Nationale Competitie
IJsland
1. Deild
IJsland
2. Deild
IJsland
3. Deild
IJsland
4. Deild
Indonesië
Liga 1
Italië
Coppa Italia Serie C
Japan
J1 League
Japan
J2 League
Japan
J3 League
Kazachstan
Premier League
Kazachstan
1. Division
Kroatië
1. HNL
Letland
Virsliga
Letland
1. Liga
Litouwen
A Lyga
Litouwen
1 Lyga
Macedonië
First League
Malawi
Super League
Mexico
Liga MX
Mexico
Liga de Expansión MX
Mexico
U20 League
Mexico
U17 League
Mexico
Liga MX Femenil
Moldavië
Super Liga
Moldavië
Liga 1
Mongolië
Premier League
Montenegro
First League
Mozambique
Moçambola
Myanmar
National League
Nicaragua
Primera Division
Nieuw-Caledonië
Super Ligue
Nieuw-Zeeland
National League
Noord-Ierland
Premiership
Noord-Ierland
Championship
Noord-Ierland
Premiership Development League
Noord-Ierland
League Cup
Noorwegen
Eliteserien
Noorwegen
1. Division
Noorwegen
2. Division
Noorwegen
3. Division
Noorwegen
Nasjonal U19 Super
Noorwegen
Toppserien
Noorwegen
1. Division Women
Oekraïne
Premier League
Oekraïne
Persha Liga
Oekraïne
Druha Liga
Oekraïne
Premier League Women
Oekraïne
U21 League
Oezbekistan
Super League
Oostenrijk
Bundesliga
Oostenrijk
Regionalliga
Oostenrijk
Landesliga
Oostenrijk
STFV Cup
Oostenrijk
2. Frauenliga
Oostenrijk
OFB Stiegl Cup Vrouwen
Paraguay
Division Profesional
Paraguay
Division Intermedia
Peru
Copa Bicentenario
Polen
Ekstraklasa
Polen
I Liga
Polen
II Liga
Polen
III Liga
Polen
Central Youth League
Polen
Ekstraliga Women
Portugal
Segunda Liga
Portugal
Júniores O19
Roemenië
Liga I
Roemenië
Liga II
Roemenië
Liga Elitelor U19
Rusland
FNL
Rusland
2. Division
Rusland
III Division
Rusland
Beker
Rusland
Youth Championship
Rusland
Vrouwen Beker
São Tomé en Príncipe
Campeonato Nacional
Schotland
Premiership
Schotland
Championship
Schotland
League One
Schotland
League Two
Schotland
Highland / Lowland
Schotland
FA Cup
Servië
Super Liga
Servië
Prva Liga
Slovenië
1. SNL
Slovenië
2. SNL
Slowakije
Super Liga
Slowakije
2. liga
Slowakije
3. liga
Spanje
Copa Catalunya
St. Kitts en Nevis
Premier League
Suriname
Suriname Major League
Tadzjikistan
Vysshaya Liga
Thailand
Thai League 1
Thailand
Thai League 2
Thailand
Thai League 3
Tsjechië
Czech Liga
Tsjechië
FNL
Tsjechië
3. liga
Tsjechië
4. liga
Tsjechië
1. Liga O19
Turkmenistan
Ýokary Liga
Uruguay
Primera División
Uruguay
Segunda División
Uruguay
Campeonato Femenino
Venezuela
Primera División
Venezuela
Segunda División
Verenigde Staten
MLS
Verenigde Staten
USL Championship
Vietnam
V.League 1
Vietnam
V.League 2
Wales
League Cup
Wereld
Club vriendschappelijk
Wereld
International Champions Cup
Wereld
U15 National Team Friendlies
Wereld
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
Wereld
Club Friendlies Women
Wit-Rusland
Premier League
Wit-Rusland
2. Division
Wit-Rusland
Reserve League
Zimbabwe
Premier Soccer League
Zuid-Afrika
PSL
Zuid-Afrika
Diski Challenge
Zuid-Korea
K League 1
Zuid-Korea
K League 2
Zuid-Korea
K3 League
Zweden
Allsvenskan
Zweden
Superettan
Zweden
Ettan
Zweden
Division 2
Zweden
U19 League
Zweden
Damallsvenskan
Zweden
Elitettan
Zwitserland
Super League
Zwitserland
Challenge League
Zwitserland
1. Liga Promotion
Zwitserland
1. Liga Classic
Zwitserland
2. Liga Interregional
Zwitserland
Schweizer Pokal Frauen
Datumchecker
Bekijk vandaag
Video:
Tabellen
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Team
GW
S
P
1
Arsenal
28
+46
64
2
Liverpool
28
+39
64
3
Manchester City
28
+35
63
4
Aston Villa
29
+18
56
5
Tottenham Hotspur
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.