Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Programma
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Bekijk alles
Club Internationaal
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azië
Champions League
AFC Cup
Zuid-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Bekijk alles
National
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
Europees Kampioenschap
Copa América
Gold Cup
Azië Cup
Afrika Cup
Confederatie Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Euro U21 Champ
Bekijk alles
Jeugd
National
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA Onder 19 Kampioenschap
Sudamericano Onder 20
Club
O21 Premier League
Campionato Primavera 1
Onder 19 Bundesliga
Bekijk alles
Teams
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
Bekijk alles
Internazionale
AC Milan
Bayern München
FC Porto
Boca Juniors
Nationaal
Spanje
Nederland
Duitsland
Engeland
Brazilië
Bekijk alles
Argentinië
Italië
Portugal
Frankrijk
Rusland
Meer
FIFA Rankings
H2H-vergelijking
Spelers
Points
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Bekijk alles
Club Internationaal
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azië
Champions League
AFC Cup
Zuid-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Bekijk alles
National
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
Europees Kampioenschap
Copa América
Gold Cup
Azië Cup
Afrika Cup
Confederatie Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Euro U21 Champ
Bekijk alles
Jeugd
National
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA Onder 19 Kampioenschap
Sudamericano Onder 20
Club
O21 Premier League
Campionato Primavera 1
Onder 19 Bundesliga
Bekijk alles
Teams
Spelers
Points
NL Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Hoofdklasse
Eerste Klasse
TOTO KNVB-Beker
Johan Cruijff Schaal
Play-offs 1/2
Play-offs 3/4
Play-offs 4/5
Play-offs 5/6
U21 Divisie 1
U21 Divisie 2
U21 Divisie 3
U21 Divisie 4
Jeugdcup U21
U18 Divisie 1
U18 Divisie 2
U18 Divisie 3
U18 Divisie 4
Azerion Vrouwen Eredivisie
Topklasse Vrouwen
Hoofdklasse Vrouwen
Eerste Klasse Vrouwen
TOTO KNVB Beker Vrouwen
Eredivisie Beker
Super Cup Vrouwen
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
Beloften
Eredivisie O19
Jeugdcup
Reservecompetitie
Reserve League Cup
Eerste Divisie U19
U19 Play-offs 1/2
Club Binnenlands
Afghanistan
Albanië
Algerije
Andorra
Angola
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahrein
Bangladesh
Barbados
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Boeroendi
Bolivia
Bosnië-Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei Darussalam
Bulgarije
Burkina Faso
Cambodja
Canada
Chili
China PR
Chinees Taipei
Colombia
Congo
Congo DR
Cook Eilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Engeland
Estland
Ethiopië
Faeröer Eilanden
Fiji
Filippijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Guyana
Gabon
Gambia
Georgië
Ghana
Gibraltar
Grenada
Griekenland
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guyana
Haïti
Honduras
Hong Kong
Hongarije
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jordanië
Kaaimaneilanden
Kaapverdische Eilanden
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Koeweit
Kosovo
Kroatië
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macao
Macedonië
Madagascar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauritanië
Mauritius
Mexico
Moldavië
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Nederland
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Ierland
Noorwegen
Oeganda
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Oostenrijk
Pakistan
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Reunion
Roemenië
Rusland
Rwanda
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
São Tomé en Príncipe
Saudi-Arabië
Schotland
Senegal
Servië
Servië en Montenegro
Sierra Leone
Singapore
Slovenië
Slowakije
Soedan
Somalië
Spanje
Sri Lanka
St. Kitts en Nevis
Suriname
Swaziland
Syrië
Tadzjikistan
Tahiti
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Turks- en Caicoseilanden
Uruguay
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
Wales
Wit-Rusland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
Club Internationaal
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltische competitie
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavische Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
CONCACAF Kampioenen Beker
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
OFC Champions League
Wereld Club Kampioenschap
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club vriendschappelijk
Hybrid Friendlies
Arabische Champions League
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Intercontinentale Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Nationaal
Afrika Cup
Africa Cup of Nations Qualification
WK Kwalificatie Afrika
Afrika Cup
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Afrikaanse Spelen
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
CAF Onder 20 Kampioenschap
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF Onder 17 Kampioenschap
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrikaans Vrouwen Kampioenschap
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Azië Cup
Asian Cup Qualification
WK Kwalificatie Azië
Aziatische Spelen
ASEAN Voetbal Kampioenschap
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Zuidoost-Aziatische Spelen
AFC Onder 22 Azië Cup
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC Onder 19 Kampioenschap
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC Onder 17 Kampioenschap
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Azië Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Aziatische Spelen Vrouwen
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
EK Vrouwen
UEFA Women's Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
CONCACAF Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
WK Kwalificatie Concacaf
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympische kwalificatie CONCACAF
CA Games
CONCACAF Onder 20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF Onder 17
Concacaf U17 Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Vrouwen Onder 20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Vrouwen Onder 17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
OFC Nations Cup
WK Kwalificatie Oceanië
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC Onder 20 Kampioenschap
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Oceanië
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC Onder 17 Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Confederatie Cup
Olympische Spelen
WK Kwalificatie Intercontinentale play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Vriendschappelijk
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan-Arabische Spelen
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Wereld Jeugd Festival Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan-Amerikaanse Spelen
Islamic Solidarity Games
CAC Spelen
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
O20 Arabisch Kampioenschap
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Copa América
WK Kwal. Zuid-Amerika
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano Onder 20
Sudamericano Onder 17
South American Youth Games
Vrouwen WK Kwalificatie Zuid-Amerika
South American Women's Games
Sudamericano Onder 20 Vrouwen
Sudamericano Onder 17 Vrouwen
Gyirmót vs. Spartak Trnava
2 - 0
Overzicht
H2H-vergelijking
Commentaar
Stadion
Dynamo Dresden vs. Dinamo Zagreb
MFK Ruzomberok vs. Námestovo
AGF Aarhus vs. Odense BK
Legia Warschau vs. Olímpico do Montijo
Paksi SE vs. FC Vaduz
Podbrezová vs. Liptovský Mikuláš
MFK Ruzomberok vs. Hodonín
Rot-Weiß Erfurt vs. Zwickau
De Graafschap vs. AZ
Dynamo Dresden vs. FC Zürich
Erzgebirge Aue vs. FC Sion
BSC Young Boys vs. Astra
Rapid Wien vs. Horn
Aalborg BK vs. Thisted
Ferencváros vs. Gaz Metian Medias
Ural II vs. Tyumen
Botoşani vs. Ludogorets
SV Kapfenberg vs. SV Mattersburg
Karlsruher SC vs. Winterthur
Real Murcia vs. Xamax Neuchâtel
Mura vs. Beltinci
Traiskirchen vs. Admira
Austria Wien II vs. Mannswörth
Alemannia Aachen vs. Paderborn II
VVV-Venlo vs. Straelen
Finn Harps vs. Galway
Dunărea Călăraşi vs. Čelik
Ural II vs. Tyumen
Real Mallorca vs. 1. FC Köln
Karviná vs. Třinec
Mlada Boleslav vs. Vysočina Jihlava
Sparta Praag vs. Loko Vltavín
Beroe vs. Botev Galabovo
Tsjerno More Varna vs. Chernomorets Balchik
Slavoj Trebišov vs. Zemplín Michalovce
Dinamo Boekarest vs. FC Sion
Sandecja Nowy Sącz vs. Stal Rzeszów
Spartak Moskou vs. Lokomotiv
FK Teplice vs. Táborsko
Opava vs. Prostějov
Sereď vs. Vác
Union Fürstenwalde vs. BAK 07
Senica vs. Dukla Banská Bystrica
Dunărea Călăraşi vs. Diosgyori FC
AC Horsens vs. Fredericia
Vejle BK vs. Mezőkövesd
CSMS Iaşi vs. Korona Kielce
Wisla Kraków vs. Wisła Sandomierz
Voluntari vs. Zalaegerszegi TE
Platense vs. Colo Colo
Skalica vs. Spartak Trnava
El Gouna vs. Kisvárda
Zlate Moravce vs. ZTS Dubnica
Lokomotiv Plovdiv vs. Maritsa Plovdiv
Spartak Moskva II vs. FShM
Rudar Velenje vs. Budafoki MTE
Gorica vs. Krško
Austria Wien vs. Wiener Neustadt
FC Sankt Pauli vs. SV Wehen Wiesbaden
Meppen vs. Qəbələ
VfL Bochum vs. CSKA Sofia
Vorskla Poltava vs. CFR Cluj
Nizhny Novgorod vs. Torpedo Armavir
Sepsi vs. FH Aktobe
Qarabağ vs. Újpesti TE
Servette vs. Olhanense
Portimonense vs. MSV Duisburg
NK Maribor vs. Haladás Szombathely
Slask Wroclaw vs. Chrobry Głogów
Lausanne Sport vs. Beijing Chengfeng
Slovan Bratislava vs. Sigma Olomouc
Dukla Praha vs. Sokol Živanice
Brinje Grosuplje vs. NK Domzale
Triglav vs. Dob
Górnik Zabrze vs. Anagennisi Deryneia
FK Jablonec vs. Jiskra Mšeno
Babelsberg vs. International Leipzig
VfB Oldenburg vs. Sportfreunde Lotte
Optik Rathenow vs. BSC Süd 05
Fürstenfeld vs. Hartberg
Fortuna Köln vs. Bonner SC
Kriens vs. Cham
Cork City vs. St Mary's
Rubin Kazan vs. Viitorul
Esbjerg fB vs. SønderjyskE
Botev Vratsa vs. Dunav 2010
Lokomotive Leipzig vs. Zalaegerszegi TE
Sonnenhof Großaspach vs. Jahn Regensburg
Como vs. Chiasso
CSMS Iaşi vs. Esteghlal
Brøndby IF vs. Roskilde
Heidenheim vs. Xamax Neuchâtel
Botoşani vs. Paksi SE
Hansa Rostock vs. Čelik
Darmstadt 98 vs. Rapperswil-Jona
Arminia Bielefeld vs. 1860 München
FC Ingolstadt 04 vs. Hallescher FC
FC Luzern vs. Steaua Boekarest
1. FC Kaiserslautern vs. Shanghai Shenhua
Viktoria Plzen vs. Ústí nad Labem
FC Basel vs. Puskás FC
SKA-Energiya vs. Atyrau
DAC Dunajská Streda vs. Galanta
Borussia M'gladbach II vs. Schermbeck
Servette vs. NK Rijeka
FC Vaduz vs. Pogoń Siedlce
Səbail vs. Mezőkövesd
Nacional vs. Colón
Pogoń Szczecin vs. Hermannstadt
Dinamo Vranje vs. Radnički Niš
Slovan Liberec vs. Oberlausitz Neugersdorf
Stal Mielec vs. Cracovia Kraków
Sarpsborg 08 vs. Vålerengen IF
Lokomotiv vs. MSK Zilina
Odense BK vs. Holstein Kiel
Wisła Płock vs. Pogoń Siedlce
Slask Wroclaw vs. Odra Opole
Union Berlin vs. Unterhaching
Eintracht Braunschweig vs. Rot-Weiß Erfurt
CFR Cluj vs. FC Zürich
SCR Altach vs. Reutlingen
Astra vs. Gazovik Orenburg
Voluntari vs. Zira
Piast Gliwice vs. Jastrzębie
Liefering vs. LASK Linz
Gaz Metian Medias vs. Neftçi
Hamburger SV vs. Lugano
Dinamo Moskou vs. Pogoń Szczecin
St. Pölten vs. Blau-Weiß Linz
Ludogorets vs. Honved Boedapest
Horn vs. Admira
Lausanne Sport vs. Union Berlin
Dalian Pro vs. Winterthur
Mjøndalen vs. Notodden
Red Bull Salzburg vs. Anif / Salzburg II
Malmö FF vs. IFK Malmö
Sturm Graz vs. Vorwärts Steyr
St. Pölten II vs. Pasching
Wacker Innsbruck II vs. Reichenau
SV Mattersburg vs. Lafnitz
Brumunddal vs. Hamarkameratene
Örebro SK vs. Linköping City
Austria Wien II vs. Leobendorf
1. FC Bocholt vs. RW Oberhausen
Stuttgart II vs. Backnang
Arizona Sahuaros vs. Sporting KC
FC Schaffhausen vs. YF Juventus
Górnik Zabrze vs. Rozwój Katowice
La Serena vs. Universidad de Chile
Nizhny Novgorod vs. Rotor Volgograd
Mezőkövesd vs. Spartak Moskva II
Scheiblingkirchen vs. Wiener Neustadt
Zemplín Michalovce vs. Vranov nad Topľou
Třinec vs. Zlínsko
WAC / St. Andrä II vs. Austria Klagenfurt
Baník Ostrava II vs. Vítkovice
FC Helsingør vs. AB
Vysočina Jihlava vs. Vyškov
FK Teplice vs. Varnsdorf
Podbeskidzie vs. ROW Rybnik
Trenčín vs. Opava
Bałtyk Gdynia vs. Bytovia Bytów
Chrobry Głogów vs. Stilon Gorzów
Dukla Praha vs. Chrudim
Baník Sokolov vs. Marila Pribram
Debreceni VSC vs. Balmazújváros Sport
NK Celje vs. Šampion Celje
Hanácká vs. Slovácko
OFK Titograd vs. Rudeš
Slavia vs. Lokomotiv Gomel
Senica vs. Petržalka
Hallescher FC vs. Chemnitzer FC
Stal Mielec vs. Stal Rzeszów
Raków Częstochowa vs. Warta Poznań
Wolfsberger AC vs. SV Kapfenberg
Vendsyssel vs. Thisted
Třinec vs. Hlučín
LKS Lódz vs. Elana Toruń
Stomil Olsztyn vs. Huragan Morąg
Næstved vs. HB Køge
FC Lahti vs. KTP
Podbrezová vs. Poprad
Wisla Kraków vs. Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki vs. Panevėžys
Hradec Králové vs. Loko Vltavín
Köln II vs. TuS Koblenz
Oulu vs. RoPS
Zlate Moravce vs. Dukla Banská Bystrica
Luch Minsk vs. Ruh Brest
Grasshoppers vs. Hajduk Split
Austria Wien vs. SV Ried
Sigma Olomouc vs. MFK Ruzomberok
Trenčín vs. Opava
MTK Boedapest vs. Sabah
Bayern München II vs. Garching
BFC Dynamo vs. Neustrelitz
Karviná vs. Puszcza Niepołomice
FC Tescoma Zlin vs. FC Nitra
Gyirmót vs. Spartak Trnava
Vasas Boedapest vs. Sereď
Slask Wroclaw vs. Odra Opole
Randers FC vs. SønderjyskE
FC Nordsjælland vs. AGF Aarhus
Silkeborg vs. Raufoss
Fremad Amager vs. Frem
Frej vs. Hammarby IF
Häcken vs. Norrby
Auerbach vs. International Leipzig
Ludwigsfelde vs. Optik Rathenow
Triglav vs. NK Domzale
DAC Dunajská Streda vs. Soroksár SC
Bonner SC vs. Rot-Weiss Ahlen
Spartak Subotica vs. Békéscsaba
Debreceni VSC vs. Budaörs
Tennis Borussia vs. BAK 07
Bačka Palanka vs. Vojvodina Novi Sad
Rödinghausen vs. Germania Egestorf
Schalke 04 II vs. Straelen
Trenčín vs. Inter Bratislava
Wil vs. Thun
Babelsberg vs. Staaken
Katowice vs. Sandecja Nowy Sącz
Würzburger Kickers vs. Jahn Regensburg
Paksi SE vs. Arsenal Tula
FC Inter vs. SalPa
TuS Haltern vs. Kaan-Marienborn
Krško vs. Budafoki MTE
Weiche Flensburg vs. Heider SV
Freiburg II vs. Reutlingen
Olimpija vs. Budafoki MTE
Hartberg vs. Gleisdorf
Energie Cottbus vs. Magdeburg
Amstetten vs. Dynamo Ceské Budejovice
Saarbrücken vs. Sandhausen
Karlsruher SC vs. Jeunesse d'Esch
Wiedenbrück vs. Westfalia Rhynern
Verl vs. Schwarz-Weiß Rehden
Göppinger SV vs. Hoffenheim II
Kickers Offenbach vs. Sportfreunde Siegen
Rapid Wien vs. FAC Team für Wien
Austria Lustenau vs. Ravensburg
Wattenscheid 09 vs. TSV Steinbach
Alemannia Aachen vs. Wormatia Worms
FC Midtjylland vs. Fredericia
Brommapojkarna vs. Sollentuna
Ulm vs. Wacker Innsbruck
Vasalund vs. AIK
Levski Sofia vs. Ufa
NK Osijek vs. HIT Gorica
KPV vs. PK-37
Miedź Legnica vs. Slavia Sofia
Preußen Münster vs. Fortuna Köln
Olimpija vs. Varteks Varazdin
NK Maribor vs. Rudar Velenje
Stuttgarter Kickers vs. Balingen
Hürth vs. Herkenrath
FC Zürich vs. Səbail
ASC Dortmund vs. Wuppertaler SV
Greuther Fürth II vs. Würzburger Kickers II
Viktoria Köln vs. FC Remscheid
Slavia Praag vs. Ústí nad Labem
FF Jaro vs. SJK
Gorica vs. Aluminij
Wormatia Worms vs. 1862/09 Weinheim
Thun vs. Brühl
Qarabağ vs. Bohemians 1905
Újpesti TE vs. Shakhtyor Soligorsk
Waterford United vs. Wexford Youths
Meppen vs. Botoşani
Vorskla Poltava vs. CS U Craiova
Mura vs. Međimurje Čakovec
Ferencváros vs. FC Sion
Kriens vs. AC Bellinzona
St. Patrick's Athletic vs. Cobh Ramblers
Holstein Kiel II vs. Niendorfer TSV
Arbroath vs. Celtic
Chertanovo vs. Zalaegerszegi TE
Rapperswil-Jona vs. SV Wehen Wiesbaden
Arminia Bielefeld vs. St. Gallen
IFK Göteborg vs. Stabæk IF
MTK Boedapest vs. Zhetysu
VfL Bochum vs. Dinamo Kiev
ToVe vs. MuSa
St. Martin vs. Vorwärts Steyr
Shamrock Rovers vs. Bray Wanderers
Concordia Chiajna vs. Winterthur
Finn Harps vs. Limerick
IFK Mariehamn vs. Ekenäs IF
Newell's Old Boys vs. Vélez Sarsfield
Colo Colo vs. Estudiantes
Voluntari vs. Esteghlal
Dynamo Dresden vs. FC Aarau
FK Jablonec vs. Viktoria Ziskov
Wolfsburg II vs. Germania Halberstadt
Hennef 05 vs. Fortuna Köln
Grasshoppers vs. Dynamo Dresden
Glasgow Rangers vs. HJK Helsinki
Dunărea Călăraşi vs. Desna
CSMS Iaşi vs. Diosgyori FC
Union Fürstenwalde vs. Carl Zeiss Jena II
Sibir vs. Chernomorets
Carl Zeiss Jena vs. Erzgebirge Aue
Lokomotiv Plovdiv vs. Lokomotiv G. Oryahovitsa
Mainz 05 II vs. Ginsheim
Eintracht Norderstedt vs. Altona 93
Eintracht Braunschweig vs. Werder Bremen II
Sonnenhof Großaspach vs. Elversberg
Illichivets Mariupol vs. Sepsi
Hertha BSC II vs. Zagłębie Lubin
Kleve vs. Straelen
Lübeck vs. VfL Osnabrück
FC Sion vs. FC Aarau
Beroe vs. Astra
Korona Kielce vs. Ferencváros
Dinamo Zagreb vs. Etar
Yenisey vs. Qəbələ
Hilden vs. Wiedenbrück
Haladás Szombathely vs. Okzhetpes
Dinamo Boekarest vs. Liepāja
Steaua Boekarest vs. Shanghai Shenhua
Septemvri Sofia vs. FH Aktobe
CSKA Sofia vs. Puskás FC
NK Rijeka vs. Beijing Guoan
Gaz Metian Medias vs. Daejeon Hana Citizen
Baltika vs. Concordia Chiajna
Vejle BK vs. Viitorul
Syunik vs. Torpedo Armavir
FC Kopenhagen vs. Roskilde
Pogoń Szczecin vs. Banik Ostrava
Brøndby IF vs. Lokomotiv
FC Fehérvár vs. Beijing Chengfeng
Botoşani vs. Gazovik Orenburg
Östersunds FK vs. Henan
FC Sankt Pauli vs. Uerdingen
Desna vs. Səbail
Mladost Lučani vs. Kaposvari Rakoczi FC
Baltika vs. Irtysh
Tianjin Jinmen Tiger vs. Arminia Bielefeld
Viitorul vs. Lechia Gdansk
Cukaricki Stankom vs. Sinđelić Beograd
Sparta Praag vs. FC Fehérvár
CSKA Moskou vs. FK Ventspils
MSV Duisburg vs. Servette
Spartak Moskou vs. Rostov
Talleres de Córdoba vs. Belgrano
O'Higgins vs. Deportes Iquique
Peñarol vs. Nacional
Akhmat Grozny vs. Honved Boedapest
Slavia Sofia vs. Arka Gdynia
Krylia Sovetov Samara vs. MSK Zilina
CSKA Moskou vs. Molde FK
FC Basel vs. Krasnodar
Podbrezová vs. ZTS Dubnica
Wisla Kraków vs. Puszcza Niepołomice
Trenčín vs. Dinamo Vranje
Hermannstadt vs. Taraz
Kaisar vs. Olimpik Donetsk
Paksi SE vs. Zira
Újpesti TE vs. Zagłębie Lubin
Randers FC vs. Fredericia
Bohemians 1905 vs. FC Sion
Tsjerno More Varna vs. Miedź Legnica
Slavia Praag vs. Beijing Guoan
Grasshoppers vs. Vendsyssel
Dukla Praha vs. Marila Pribram
Wolfsberger AC vs. SV Ried
Borussia Dortmund II vs. TSV Steinbach
SKA-Energiya vs. Čelik
LASK Linz vs. Wattens
1. FC Kaiserslautern vs. Homburg
F91 Dudelange vs. Saarbrücken
Greuther Fürth vs. Sandhausen
Red Bull Salzburg vs. Blau-Weiß Linz
Dinamo Zagreb vs. CSMS Iaşi
Hajduk Split vs. Sjachtar Donetsk
Magdeburg vs. Zwickau
Ludogorets vs. CFR Cluj
Beroe vs. Mezőkövesd
Austria Wien II vs. SV Mattersburg
Esbjerg fB vs. Kolding IF
Dunav 2010 vs. Zhetysu
Haladás Szombathely vs. Sepsi
Lausanne Sport vs. Puskás FC
Akritas vs. Rode Ster Belgrado
Sturm Graz vs. Weiz
Zenit Sint-Petersburg vs. Lokomotiv Moskou
Holstein Kiel vs. Hansa Rostock
Ústí nad Labem vs. Slovan Velvary
Darmstadt 98 vs. Paderborn
Vorwärts Steyr vs. St. Valentin
Kriens vs. Luzern II
Bayern München II vs. Wacker Burghausen
Austria Klagenfurt vs. KAC
Bohemians vs. Shelbourne
Drogheda United vs. Derry City
Wereld
Club vriendschappelijk
2019
Club Friendlies 3
Club Friendlies 2
Club Friendlies 4
Club Friendlies 1
Wereldkampioenschap
Confederatie Cup
Olympische Spelen
WK Kwalificatie Intercontinentale play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Vriendschappelijk
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan-Arabische Spelen
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Wereld Club Kampioenschap
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club vriendschappelijk
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Arabische Champions League
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Intercontinentale Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Wereld Jeugd Festival Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan-Amerikaanse Spelen
Islamic Solidarity Games
CAC Spelen
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
O20 Arabisch Kampioenschap
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
INFO
Gyirmót
W
W
L
L
L
FT
2 - 0
Spartak Trnava
D
W
L
W
W
19/01/2019
Club vriendschappelijk
KO
13:00
Stadion
Alcufer Stadion (Győr)
Excitement Index
General Game Stats Chart
Gyirmót wedstrijden
Competitie:
Alles
NB II
Magyar Kupa
Club vriendschappelijk
Toon:
Alles
Thuis
Uit
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Uitkomst
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
10/03/24
NBI
Kazincbarcika
1 - 0
Gyirmót
Bekijk gebeurtenis
17/03/24
NBI
Gyirmót
1 - 2
Vasas Boedapest
Bekijk gebeurtenis
31/03/24
NBI
Ajka
1 - 0
Gyirmót
Bekijk gebeurtenis
07/04/24
NBI
Balaton FC Siofok
2 - 4
Gyirmót
Bekijk gebeurtenis
14/04/24
NBI
Gyirmót
2 - 1
BVSC Zugló
Bekijk gebeurtenis
21/04/24
NBI
Csákvári TK
17 : 00
Gyirmót
28/04/24
NBI
Gyirmót
17 : 00
Kozármisleny
05/05/24
NBI
Nyíregyháza Spartacus FC
17 : 00
Gyirmót
12/05/24
NBI
Gyirmót
17 : 00
Tiszakécske
19/05/24
NBI
Honved Boedapest
17 : 00
Gyirmót
Spartak Trnava wedstrijden
Competitie:
Alles
Super Liga
Tipsport Malta Cup
Beker
Club vriendschappelijk
UEFA Europa Conference League
Toon:
Alles
Thuis
Uit
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Uitkomst
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
31/03/24
SUL
Spartak Trnava
1 - 0
MSK Zilina
Bekijk gebeurtenis
03/04/24
BEK
Spartak Trnava
1 - 0
Podbrezová
Bekijk gebeurtenis
06/04/24
SUL
MFK Ruzomberok
2 - 1
Spartak Trnava
Bekijk gebeurtenis
14/04/24
SUL
Podbrezová
0 - 2
Spartak Trnava
Bekijk gebeurtenis
17/04/24
BEK
Podbrezová
0 - 0
Spartak Trnava
21/04/24
SUL
Spartak Trnava
17 : 30
Slovan Bratislava
27/04/24
SUL
MSK Zilina
15 : 30
Spartak Trnava
01/05/24
BEK
MFK Ruzomberok
15 : 00
Spartak Trnava
04/05/24
SUL
Spartak Trnava
15 : 30
MFK Ruzomberok
12/05/24
SUL
DAC Dunajská Streda
17 : 30
Spartak Trnava
Stand
#
Team
GW
S
P
4
Szeged-Csanád
28
+11
51
5
Kozármisleny
28
+10
43
6
Gyirmót
28
+5
41
7
Soroksár SC
28
-3
38
8
Ajka
28
-1
37
Stand
#
Team
GW
S
P
1
Slovan Bratislava
27
+44
67
2
Spartak Trnava
27
+16
51
3
DAC Dunajská S…
27
+10
45
4
MSK Zilina
27
+6
45
5
MFK Ruzomberok
27
-1
42
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.