Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Programma
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Bekijk alles
Club Internationaal
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azië
Champions League
AFC Cup
Zuid-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Bekijk alles
National
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
Europees Kampioenschap
Copa América
Gold Cup
Azië Cup
Afrika Cup
Confederatie Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Euro U21 Champ
Bekijk alles
Jeugd
National
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA Onder 19 Kampioenschap
Sudamericano Onder 20
Club
O21 Premier League
Campionato Primavera 1
Onder 19 Bundesliga
Bekijk alles
Teams
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
Bekijk alles
Internazionale
AC Milan
Bayern München
FC Porto
Boca Juniors
Nationaal
Spanje
Nederland
Duitsland
Engeland
Brazilië
Bekijk alles
Argentinië
Italië
Portugal
Frankrijk
Rusland
Meer
FIFA Rankings
H2H-vergelijking
Spelers
Points
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Bekijk alles
Club Internationaal
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Azië
Champions League
AFC Cup
Zuid-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Bekijk alles
National
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
Europees Kampioenschap
Copa América
Gold Cup
Azië Cup
Afrika Cup
Confederatie Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Euro U21 Champ
Bekijk alles
Jeugd
National
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA Onder 19 Kampioenschap
Sudamericano Onder 20
Club
O21 Premier League
Campionato Primavera 1
Onder 19 Bundesliga
Bekijk alles
Teams
Spelers
Points
NL Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Hoofdklasse
Eerste Klasse
TOTO KNVB-Beker
Johan Cruijff Schaal
Play-offs 1/2
Play-offs 3/4
Play-offs 4/5
Play-offs 5/6
U21 Divisie 1
U21 Divisie 2
U21 Divisie 3
U21 Divisie 4
Jeugdcup U21
U18 Divisie 1
U18 Divisie 2
U18 Divisie 3
U18 Divisie 4
Azerion Vrouwen Eredivisie
Topklasse Vrouwen
Hoofdklasse Vrouwen
Eerste Klasse Vrouwen
TOTO KNVB Beker Vrouwen
Eredivisie Beker
Super Cup Vrouwen
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
Beloften
Eredivisie O19
Jeugdcup
Reservecompetitie
Reserve League Cup
Eerste Divisie U19
U19 Play-offs 1/2
Club Binnenlands
Afghanistan
Albanië
Algerije
Andorra
Angola
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahrein
Bangladesh
Barbados
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Boeroendi
Bolivia
Bosnië-Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei Darussalam
Bulgarije
Burkina Faso
Cambodja
Canada
Chili
China PR
Chinees Taipei
Colombia
Congo
Congo DR
Cook Eilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Engeland
Estland
Ethiopië
Faeröer Eilanden
Fiji
Filippijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Guyana
Gabon
Gambia
Georgië
Ghana
Gibraltar
Grenada
Griekenland
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guyana
Haïti
Honduras
Hong Kong
Hongarije
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jordanië
Kaaimaneilanden
Kaapverdische Eilanden
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Koeweit
Kosovo
Kroatië
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macao
Macedonië
Madagascar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauritanië
Mauritius
Mexico
Moldavië
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Nederland
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Ierland
Noorwegen
Oeganda
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Oostenrijk
Pakistan
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Reunion
Roemenië
Rusland
Rwanda
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
São Tomé en Príncipe
Saudi-Arabië
Schotland
Senegal
Servië
Servië en Montenegro
Sierra Leone
Singapore
Slovenië
Slowakije
Soedan
Somalië
Spanje
Sri Lanka
St. Kitts en Nevis
Suriname
Swaziland
Syrië
Tadzjikistan
Tahiti
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Turks- en Caicoseilanden
Uruguay
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
Wales
Wit-Rusland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
Club Internationaal
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltische competitie
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavische Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
CONCACAF Kampioenen Beker
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
OFC Champions League
Wereld Club Kampioenschap
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club vriendschappelijk
Hybrid Friendlies
Arabische Champions League
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Intercontinentale Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Nationaal
Afrika Cup
Africa Cup of Nations Qualification
WK Kwalificatie Afrika
Afrika Cup
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Afrikaanse Spelen
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
CAF Onder 20 Kampioenschap
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF Onder 17 Kampioenschap
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrikaans Vrouwen Kampioenschap
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Azië Cup
Asian Cup Qualification
WK Kwalificatie Azië
Aziatische Spelen
ASEAN Voetbal Kampioenschap
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Zuidoost-Aziatische Spelen
AFC Onder 22 Azië Cup
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC Onder 19 Kampioenschap
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC Onder 17 Kampioenschap
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Azië Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Aziatische Spelen Vrouwen
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
EK Vrouwen
UEFA Women's Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
CONCACAF Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
WK Kwalificatie Concacaf
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympische kwalificatie CONCACAF
CA Games
CONCACAF Onder 20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF Onder 17
Concacaf U17 Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Vrouwen Onder 20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Vrouwen Onder 17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
OFC Nations Cup
WK Kwalificatie Oceanië
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC Onder 20 Kampioenschap
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Oceanië
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC Onder 17 Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Confederatie Cup
Olympische Spelen
WK Kwalificatie Intercontinentale play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Vriendschappelijk
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan-Arabische Spelen
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Wereld Jeugd Festival Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan-Amerikaanse Spelen
Islamic Solidarity Games
CAC Spelen
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
O20 Arabisch Kampioenschap
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Copa América
WK Kwal. Zuid-Amerika
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano Onder 20
Sudamericano Onder 17
South American Youth Games
Vrouwen WK Kwalificatie Zuid-Amerika
South American Women's Games
Sudamericano Onder 20 Vrouwen
Sudamericano Onder 17 Vrouwen
Chacarita Juniors vs. Arsenal de Sarandí
1 - 1
Overzicht
H2H-vergelijking
Stadion
Almere City FC vs. Mallorca II
Kustošija vs. Inter Zapresic
Lisse vs. FC Volendam
Kingstonian vs. Crystal Palace
Lamia vs. Volos NFC
Hertha BSC vs. Al Shabab
Panaitolikos vs. PAS Giannina
Real Sociedad vs. Alavés
Villarreal vs. Real Zaragoza
Huesca vs. Real Oviedo
Sporting Gijón vs. Getafe
Osasuna vs. Lleida Esportiu
Reus Deportiu vs. Girona
UD Logroñés vs. Numancia
Málaga vs. Real Mallorca
Perugia vs. SPAL
Gimnàstic vs. Espanyol
Albacete vs. Levante
Real Valladolid vs. Rayo Vallecano
Lugo vs. Deportivo La Coruña
UD Melilla vs. UD Almería
Gil Vicente vs. Porto II
Recreativo vs. Córdoba
Real Giulianova vs. Pescara
FC Eindhoven vs. Sharjah
Aris Saloniki vs. Larissa
Frosinone vs. Real Betis Sevilla
Jong PSV vs. Al Nasr
Jong FC Utrecht vs. TOP Oss
Hertha BSC vs. Aiginiakos
Go Ahead Eagles vs. Sparta Rotterdam
Mirandés vs. Osasuna
FC Volendam vs. Jong AZ
Kozakken Boys vs. RKC Waalwijk
Almere City FC vs. MVV Maastricht
Marbella vs. Córdoba
Elche vs. UD Almería
Cádiz vs. Las Palmas
Hannover 96 vs. Lazio
Málaga vs. Córdoba
Rayo Majadahonda vs. SS Reyes
Oranje Wit vs. FC Dordrecht
Werder Bremen vs. Villarreal
Fortuna Wormerveer vs. Jong Volendam
Chacarita Juniors vs. Arsenal de Sarandí
1899 Hoffenheim vs. Eibar
Hannover 96 vs. Athletic de Bilbao
Borussia Mönchengladbach vs. Espanyol
1. FC Nürnberg vs. Real Valladolid
Schalke 04 vs. Fiorentina
VfB Stuttgart vs. Real Sociedad
PAS Giannina vs. Panachaiki
Lamia vs. Levadiakos
Asteras Tripolis vs. Atromitos
Panionios vs. Panaitolikos
Xanthi vs. Aris Saloniki
OltrepoVoghera vs. Cremonese
Huesca vs. Alavés
Deportivo La Coruña vs. Real Oviedo
Numancia vs. Real Madrid II
VfL Wolfsburg vs. Napoli
Lugo vs. Ponferradina
Celta de Vigo vs. FSV Mainz 05
Leganés vs. Rayo Vallecano
Granada vs. Málaga
Real Mallorca vs. Alcorcón
Real Zaragoza vs. Levante
Valencia vs. Bayer Leverkusen
Real Betis Sevilla vs. Las Palmas
PAS Giannina vs. Trikala
Borussia Mönchengladbach vs. Wegberg-Beeck
SC Freiburg vs. Real Sociedad
FC Augsburg vs. Athletic de Bilbao
Xanthi vs. Orfeas Xanthi
Atalanta Bergamo vs. Rezzato
Pro Vercelli vs. Monza
Valencia II vs. Reus Deportiu
Gimnàstic vs. Ascó
Larissa vs. Panathinaikos
Central Coast Mariners vs. Adamstown Rosebuds
Asteras Tripolis vs. Sparta
Levadiakos vs. Volos NFC
Union Berlin vs. Altglienicke
Panaitolikos vs. Panachaiki
Barcelona II vs. Bengaluru
Wereld
Club vriendschappelijk
2018
Club Friendlies 4
Club Friendlies 3
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Wereldkampioenschap
Confederatie Cup
Olympische Spelen
WK Kwalificatie Intercontinentale play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Vriendschappelijk
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan-Arabische Spelen
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Wereld Club Kampioenschap
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club vriendschappelijk
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Arabische Champions League
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Intercontinentale Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
Wereld Jeugd Kampioenschap
Onder 17 WK
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Wereld Jeugd Festival Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan-Amerikaanse Spelen
Islamic Solidarity Games
CAC Spelen
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
O20 Arabisch Kampioenschap
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
INFO
Chacarita Juniors
W
W
D
L
W
FT
1 - 1
Arsenal de Sarandí
D
L
W
L
W
11/08/2018
Club vriendschappelijk
KO
14:30
Stadion
Estadio de Chacarita Juniors (General San Martín, Provincia de Buenos Aires)
Excitement Index
Chacarita Juniors wedstrijden
Competitie:
Alles
Primera Nacional
Copa Argentina
Toon:
Alles
Thuis
Uit
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Uitkomst
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
25/03/24
PRN
Chacarita Juniors
1 - 0
San Martin Tucumán
Bekijk gebeurtenis
30/03/24
PRN
Arsenal de Sarandí
3 - 1
Chacarita Juniors
Bekijk gebeurtenis
06/04/24
PRN
Chacarita Juniors
1 - 1
San Martín San Juan
Bekijk gebeurtenis
14/04/24
PRN
Guillermo Brown
0 - 3
Chacarita Juniors
Bekijk gebeurtenis
17/04/24
COA
Tigre
P
1 - 1
P
Chacarita Juniors
Bekijk gebeurtenis
21/04/24
PRN
Chacarita Juniors
20 : 30
Agropecuario
27/04/24
PRN
All Boys
-
Chacarita Juniors
04/05/24
PRN
Chacarita Juniors
-
Tristán Suárez
11/05/24
PRN
Patronato
-
Chacarita Juniors
18/05/24
PRN
Chacarita Juniors
-
Racing Córdoba
Arsenal de Sarandí wedstrijden
Competitie:
Alles
Primera Nacional
Copa Argentina
Toon:
Alles
Thuis
Uit
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Uitkomst
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
17/03/24
PRN
Arsenal de Sarandí
2 - 1
Talleres Remedios
Bekijk gebeurtenis
23/03/24
PRN
Estudiantes Caseros
1 - 0
Arsenal de Sarandí
Bekijk gebeurtenis
30/03/24
PRN
Arsenal de Sarandí
3 - 1
Chacarita Juniors
Bekijk gebeurtenis
07/04/24
PRN
San Martin Tucumán
3 - 0
Arsenal de Sarandí
Bekijk gebeurtenis
14/04/24
PRN
Arsenal de Sarandí
0 - 0
San Telmo
21/04/24
PRN
Arsenal de Sarandí
18 : 00
San Martín San Juan
27/04/24
PRN
Guillermo Brown
-
Arsenal de Sarandí
04/05/24
PRN
Arsenal de Sarandí
-
Agropecuario
11/05/24
PRN
All Boys
-
Arsenal de Sarandí
15/05/24
COA
Arsenal de Sarandí
-
Estudiantes Río Cuarto
Stand
#
Team
GW
S
P
6
Estudiantes Ca…
11
+1
17
7
Arsenal de Sarandí
11
+1
16
8
Chacarita Juniors
11
+1
15
9
Racing Córdoba
11
+0
14
10
Gimnasia de Jujuy
11
-1
14
Stand
#
Team
GW
S
P
5
San Martín Sa…
11
+1
17
6
Estudiantes Ca…
11
+1
17
7
Arsenal de Sarandí
11
+1
16
8
Chacarita Juniors
11
+1
15
9
Racing Córdoba
11
+0
14
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.