Club vriendschappelijk

Wereld

Wedstrijden

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
vrijdag 01/01/2021
FT
Sanna Khanh Hoa 2 - 3 Da Nang
vrijdag 01/01/2021
FT
Binh Duong 2 - 1 Nam Dinh
zaterdag 02/01/2021
FT
Ho Chi Minh City 2 - 1 Ha Noi
zaterdag 02/01/2021
FT
Sai Gon 1 - 1 Binh Dinh
zaterdag 02/01/2021
FT
Alondras 0 - 2 Coruxo
zondag 03/01/2021
FT
Nam Dinh 1 - 1 Hoang Anh Gia Lai
zondag 03/01/2021
FT
Binh Duong 0 - 0 Sanna Khanh Hoa
dinsdag 05/01/2021
FT
Hoang Anh Gia Lai 2 - 1 Sanna Khanh Hoa
dinsdag 05/01/2021
FT
Binh Duong 0 - 0 Da Nang
donderdag 07/01/2021
FT
Sai Gon 2 - 2 Da Nang
zaterdag 09/01/2021
FT
Soroksár SC 1 - 0 Dorogi
zaterdag 09/01/2021
FT
Laredo 1 - 0 Racing Santander II
vrijdag 15/01/2021
FT
Litex Lovech 1 - 0 Lokomotiv G. Oryahovitsa
zaterdag 16/01/2021
FT
Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Sokół Kleczew
zaterdag 16/01/2021
FT
Renova 4 - 0 Drita
zaterdag 16/01/2021
FT
Soroksár SC 0 - 4 Pécsi MFC
zaterdag 16/01/2021
FT
Akademija Pandev 2 - 1 Borec
zaterdag 16/01/2021
FT
Lokomotiv Sofia 1929 3 - 1 Slivnishki geroy
zaterdag 16/01/2021
FT
Śląsk Wrocław II 3 - 2 Stal Brzeg
zaterdag 16/01/2021
FT
Bytovia Bytów 2 - 0 Nielba Wągrowiec
dinsdag 19/01/2021
FT
Pirin Blagoevgrad 5 - 1 Marek
dinsdag 19/01/2021
17:00
Leobendorf - Retz
woensdag 20/01/2021
FT
Soroksár SC 1 - 2 Vasas Boedapest
woensdag 20/01/2021
12:00
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
woensdag 20/01/2021
FT
Radnik Sesvete 2 - 0 Kustošija
woensdag 20/01/2021
FT
Hebar 1918 3 - 0 Maritsa Plovdiv
woensdag 20/01/2021
FT
Belasitsa Petrich 1 - 2 Sportist Svoge
woensdag 20/01/2021
FT
Borec 1 - 1 Rabotnicki Skopje
woensdag 20/01/2021
FT
Opatija 2 - 3 Hrvatski Dragovoljac
woensdag 20/01/2021
FT
Pogoń Siedlce 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
donderdag 21/01/2021
FT
Drita 2 - 2 FK Jagodina
donderdag 21/01/2021
FT
Belasica 2 - 3 Tikveš
donderdag 21/01/2021
FT
CSM Reşiţa 3 - 1 ASU Poli Timişoara
donderdag 21/01/2021
FT
Strumska slava 1 - 2 Ludogorets II
vrijdag 22/01/2021
FT
Petrolul 52 2 - 1 Dunărea Călăraşi
vrijdag 22/01/2021
FT
Spartak Pleven 2 - 3 Lokomotiv G. Oryahovitsa
vrijdag 22/01/2021
FT
Podbrezová 3 - 0 Slavoj Trebišov
zaterdag 23/01/2021
FT
Progresul Spartac 0 - 2 Rapid Boekarest
zaterdag 23/01/2021
FT
Gyirmót 1 - 0 Csákvári TK
zaterdag 23/01/2021
FT
Polonia Bytom 2 - 3 Wieczysta Kraków
zaterdag 23/01/2021
FT
Olimpia Elbląg 0 - 0 Radunia Stężyca
zaterdag 23/01/2021
FT
Žilina II 2 - 3 Dukla Banská Bystrica
zaterdag 23/01/2021
FT
Radnik Sesvete 3 - 5 Dubrava Zagreb
zaterdag 23/01/2021
FT
Radomiak Radom 3 - 1 Stal Rzeszów
zaterdag 23/01/2021
FT
Sokół Ostróda 6 - 4 Jeziorak Iława
zaterdag 23/01/2021
FT
Litex Lovech 2 - 0 Yantra 2019
zaterdag 23/01/2021
FT
Lokomotiv Sofia 1929 0 - 0 Lokomotiv G. Oryahovitsa
zaterdag 23/01/2021
FT
Belasica 3 - 0 Plačkovica
zaterdag 23/01/2021
FT
Elana Toruń 1 - 4 Olimpia Grudziądz
zaterdag 23/01/2021
FT
Yambol 1915 0 - 3 Sozopol
zaterdag 23/01/2021
FT
Rabotnicki Skopje 2 - 0 Teteks
zaterdag 23/01/2021
FT
Opatija 2 - 1 Kustošija
zaterdag 23/01/2021
FT
FUS Rabat 1 - 3 Chabab Mohammédia
zondag 24/01/2021
FT
Haladás Szombathely 1 - 1 Szolnoki MÁV
zondag 24/01/2021
FT
Katowice 4 - 1 Goczałkowice Zdrój
dinsdag 26/01/2021
FT
LDU Quito 2 - 0 Fénix
dinsdag 26/01/2021
FT
Ohrid 2 - 0 FK Jagodina
dinsdag 26/01/2021
FT
Struga 3 - 2 Pelister Bitola
woensdag 27/01/2021
FT
Pirin Blagoevgrad 1 - 1 Vihren Sandanski
woensdag 27/01/2021
FT
Slovan Bratislava II 1 - 2 Šamorín
woensdag 27/01/2021
FT
Rapid Boekarest 1 - 0 Universitatea Cluj
woensdag 27/01/2021
FT
Dubrava Zagreb 2 - 0 Hrvatski Dragovoljac
woensdag 27/01/2021
FT
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Bytovia Bytów
woensdag 27/01/2021
FT
Renova 3 - 3 Rabotnicki Skopje
woensdag 27/01/2021
FT
Kolubara 5 - 1 Žarkovo
woensdag 27/01/2021
FT
Borec 2 - 0 Teteks
woensdag 27/01/2021
FT
Kozuv Gevgelija 0 - 2 Belasica
woensdag 27/01/2021
FT
Opatija 2 - 3 Radnik Sesvete
woensdag 27/01/2021
FT
Bałtyk Gdynia 1 - 3 Sokół Ostróda
woensdag 27/01/2021
FT
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 2 Śląsk Świętochłowice
donderdag 28/01/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti 4 - 1 Universitatea Cluj
donderdag 28/01/2021
FT
Farul Constanţa 1920 0 - 0 Voluntari II
donderdag 28/01/2021
FT
Pelister Bitola 2 - 2 FK Jagodina
vrijdag 29/01/2021
FT
Concordia Chiajna 1 - 1 Tunari
zaterdag 30/01/2021
FT
Emelec 0 - 0 Técnico Universitario
zaterdag 30/01/2021
10:00
Ripensia Timişoara - Pandurii Targu Jiu
zaterdag 30/01/2021
FT
Teteks 1 - 3 FK Jagodina
zaterdag 30/01/2021
FT
Pogoń Siedlce 1 - 3 Polonia Warschau
zaterdag 30/01/2021
FT
Polonia Bytom 1 - 3 Katowice
zaterdag 30/01/2021
FT
Radunia Stężyca 2 - 4 Bytovia Bytów
zaterdag 30/01/2021
FT
Ludogorets II 1 - 1 Sportist Svoge
zaterdag 30/01/2021
FT
Hajduk Split II 3 - 2 Dugopolje
zaterdag 30/01/2021
FT
Essentuki 1 - 2 Mashuk-KMV
zaterdag 30/01/2021
FT
Kustošija 3 - 0 Hrvatski Dragovoljac
zaterdag 30/01/2021
FT
Struga 0 - 0 Rabotnicki Skopje
zaterdag 30/01/2021
FT
Hutnik Kraków 2 - 1 Podhale Nowy Targ
zaterdag 30/01/2021
13:00
Lokomotiv Sofia 1929 - Strumska slava
zaterdag 30/01/2021
FT
Dunav 2010 4 - 2 Shumen 2007
zaterdag 30/01/2021
FT
Trayal Kruševac 1 - 1 Radnički Kragujevac
zaterdag 30/01/2021
14:00
Avangard Kursk - Chernomorets
zaterdag 30/01/2021
FT
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Kutno
zaterdag 30/01/2021
FT
Belasica 0 - 0 Radnički Sr. Mitrovica
zaterdag 30/01/2021
FT
Dubrava Zagreb 5 - 1 Opatija
zaterdag 30/01/2021
FT
Žalgiris 4 - 2 Nevėžis
zondag 31/01/2021
FT
Ustrem Donchevo 5 - 1 Dorostol
zondag 31/01/2021
FT
Hrvatski Dragovoljac 2 - 0 Radnik Sesvete
zondag 31/01/2021
FT
Renova 6 - 1 Veleshta
zondag 31/01/2021
FT
Druzhba 0 - 5 SKA Rostov
zondag 31/01/2021
FT
Legia Warszawa II 0 - 3 Motor Lublin
zondag 31/01/2021
FT
Dubrava Zagreb 1 - 3 Kustošija
maandag 01/02/2021
FT
Manta 2 - 4 Barcelona
maandag 01/02/2021
01:15
Peñarol - Belgrano
maandag 01/02/2021
07:30
Adelaide Olympic - Adelaide Comets
maandag 01/02/2021
09:30
Mt Druitt Town - Blacktown City
maandag 01/02/2021
10:00
Lions - SC Wanderers
maandag 01/02/2021
FT
Struga 3 - 1 Teteks
woensdag 03/02/2021
FT
Ohrid 2 - 2 Renova
woensdag 03/02/2021
FT
Sportist Svoge 3 - 1 Botev Ihtiman
woensdag 03/02/2021
FT
Rabotnicki Skopje 1 - 1 Pelister Bitola
woensdag 03/02/2021
FT
Litex Lovech 0 - 0 Septemvri Sofia
woensdag 03/02/2021
FT
Kolubara 3 - 0 Radnički Kragujevac
woensdag 03/02/2021
FT
Sloga Vinica 1 - 1 Belasica
woensdag 03/02/2021
FT
Olimpia Elbląg 0 - 1 Bałtyk Gdynia
donderdag 04/02/2021
FT
Merani Martvili 5 - 2 Zugdidi
donderdag 04/02/2021
FT
Ripensia Timişoara 1 - 2 CSM Reşiţa
vrijdag 05/02/2021
FT
River Plate 0 - 1 Barcelona
vrijdag 05/02/2021
FT
Dunărea Călăraşi 2 - 2 Rapid Boekarest
vrijdag 05/02/2021
FT
Spartak Varna 1 - 2 Strumska slava
zaterdag 06/02/2021
FT
Žilina II 4 - 2 Liptovský Mikuláš
zaterdag 06/02/2021
FT
Skalica 8 - 0 Znojmo
zaterdag 06/02/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti 4 - 3 Sporting Roşiori
zaterdag 06/02/2021
FT
Zagłębie Lubin II 2 - 1 Stal Brzeg
zaterdag 06/02/2021
FT
Sudova Marijampole 1 - 1 Hegelmann Litauen
zaterdag 06/02/2021
FT
Olimpia Elbląg 2 - 0 Huragan Morąg
zaterdag 06/02/2021
FT
Bałtyk Gdynia 5 - 2 Bytovia Bytów
zaterdag 06/02/2021
13:00
Etar VT II - Lokomotiv Dryanovo
zaterdag 06/02/2021
FT
U Craiova 1948 2 - 1 CSM Reşiţa
zaterdag 06/02/2021
FT
Pogoń Siedlce 4 - 1 Ursus Warszawa
zaterdag 06/02/2021
FT
Borac Cacak 1 - 0 Zemun
zaterdag 06/02/2021
FT
Pomorzanin Toruń 0 - 4 Olimpia Grudziądz
zaterdag 06/02/2021
FT
Belasica 1 - 1 Bregalnica Štip
zaterdag 06/02/2021
FT
Rabotnicki Skopje 1 - 1 Tikveš
zaterdag 06/02/2021
FT
Ohrid 1 - 0 Struga
zaterdag 06/02/2021
16:00
Žalgiris - Riteriai
zondag 07/02/2021
FT
Ustrem Donchevo 3 - 3 Topoli
zondag 07/02/2021
FT
Inter Dobrich 2 - 0 Beloslav
zondag 07/02/2021
FT
Pelister Bitola 2 - 0 Pobeda
maandag 08/02/2021
FT
Ružomberok II 7 - 0 Třinec II
maandag 08/02/2021
FT
Sarajevo 1 - 0 Triglav
woensdag 10/02/2021
FT
Essentuki 1 - 3 Spartak Nalchik
woensdag 10/02/2021
FT
Dnepr Mogilev 6 - 0 Orsha
woensdag 10/02/2021
FT
Chernomorets 4 - 3 Volga Ulyanovsk
woensdag 10/02/2021
FT
Rapid Boekarest 1 - 0 Popești-Leordeni
woensdag 10/02/2021
FT
Pandurii Targu Jiu 1 - 1 Slatina
woensdag 10/02/2021
FT
Mashuk-KMV 0 - 1 Anzhi
woensdag 10/02/2021
FT
Nesebar 0 - 1 Spartak Varna
woensdag 10/02/2021
FT
Radnički Kragujevac 3 - 0 OFK Belgrado
woensdag 10/02/2021
15:00
Sokół Ostróda - Wikielec
vrijdag 12/02/2021
FT
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Olimpia Elbląg
zaterdag 13/02/2021
FT
Essentuki 0 - 4 Legion Dynamo
zaterdag 13/02/2021
FT
Concordia Chiajna 1 - 0 Metaloglobus
zaterdag 13/02/2021
FT
Mioveni 1 - 2 Rapid Boekarest
zaterdag 13/02/2021
FT
Sudova Marijampole 1 - 1 Banga
zaterdag 13/02/2021
12:00
Pandurii Targu Jiu - U Craiova 1948
zaterdag 13/02/2021
FT
Hutnik Kraków 3 - 0 Frýdek-Místek
zaterdag 13/02/2021
FT
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Concordia Elbląg
zaterdag 13/02/2021
FT
Elana Toruń 5 - 0 Kutno
zaterdag 13/02/2021
FT
Žalgiris 3 - 0 Riteriai
zaterdag 13/02/2021
FT
Panevėžys 1 - 1 FA Šiauliai
zaterdag 13/02/2021
FT
Wikielec 2 - 1 Huragan Morąg
zaterdag 13/02/2021
FT
Treze 1 - 2 Globo
zondag 14/02/2021
09:00
Chernomorets - Sokol Saratov
zondag 14/02/2021
10:00
Ustrem Donchevo - Sportist G.Toshevo
zondag 14/02/2021
FT
Kuban Pavlovskaya 1 - 0 Kaluga
zondag 14/02/2021
13:30
Inter Dobrich - Dorostol
maandag 15/02/2021
FT
Barcelona 1 - 1 Nueve de Octubre
maandag 15/02/2021
FT
Krylya Sovetov II 0 - 2 Zvezda Perm
dinsdag 16/02/2021
FT
Zenit Izhevsk 3 - 0 Krylya Sovetov II
dinsdag 16/02/2021
FT
Spartak Nalchik 2 - 5 Legion Dynamo
dinsdag 16/02/2021
FT
Dunav 2010 4 - 1 Etar VT II
dinsdag 16/02/2021
FT
Campinense 5 - 0 Potiguar Mossoró
woensdag 17/02/2021
FT
Zenit Izhevsk 1 - 2 Zvezda Perm
woensdag 17/02/2021
10:00
Ural II - Kaluga
woensdag 17/02/2021
FT
Pandurii Targu Jiu 1 - 1 Viitorul Dăești
donderdag 18/02/2021
FT
Teteks 4 - 0 Bregalnica Štip
donderdag 18/02/2021
FT
Lokomotivi Tbilisi 1 - 4 Linense
donderdag 18/02/2021
FT
Treze 1 - 3 América RN
vrijdag 19/02/2021
FT
Filiaşi 4 - 4 Petrolul Potcoava
zaterdag 20/02/2021
FT
Essentuki 4 - 2 Tuapse
zaterdag 20/02/2021
FT
Legia Warszawa II 1 - 0 Pogoń Grod. Mazowiecki
zaterdag 20/02/2021
FT
Pandurii Targu Jiu 3 - 3 Hunedoara
zaterdag 20/02/2021
FT
Ryazan 3 - 1 Kvant
zaterdag 20/02/2021
FT
Polonia Bytom 0 - 1 Hutnik Kraków
zaterdag 20/02/2021
FT
Bałtyk Gdynia 2 - 3 Wikielec
zaterdag 20/02/2021
FT
Kozuv Gevgelija 1 - 1 Akademija Pandev
zaterdag 20/02/2021
FT
Elana Toruń 1 - 0 Ursus Warszawa
zaterdag 20/02/2021
14:00
Mjøndalen - Sandefjord
maandag 22/02/2021
FT
Inter Cherkessk 1 - 5 Tuapse
dinsdag 23/02/2021
FT
Mashuk-KMV 2 - 0 Tuapse
woensdag 24/02/2021
10:00
Kuban Pavlovskaya - KAMAZ
woensdag 24/02/2021
15:00
Ryazan - Metallurg Vidnoye
woensdag 24/02/2021
FT
Concordia Elbląg 1 - 3 Wikielec
donderdag 25/02/2021
FT
Novosibirsk 2 - 4 Chernomorets
donderdag 25/02/2021
FT
Zvezda Perm 0 - 3 Zenit Izhevsk
donderdag 25/02/2021
FT
Essentuki 1 - 4 Salyut-Belgorod
donderdag 25/02/2021
FT
Academia Puerto Cabello 1 - 2 Hermanos Colmenares
donderdag 25/02/2021
21:00
Fundación Lara Deportiva - Portuguesa
vrijdag 26/02/2021
FT
Essentuki 4 - 2 Tuapse
vrijdag 26/02/2021
FT
Progresul Spartac 5 - 1 Alexandria
vrijdag 26/02/2021
FT
Extremadura UD 2 - 2 Salamanca UDS
vrijdag 26/02/2021
FT
UCV 1 - 1 Academia Puerto Cabello
zaterdag 27/02/2021
FT
Deportivo Lara 1 - 0 Portuguesa
zaterdag 27/02/2021
FT
Nafta Lendava 4 - 1 Beltinci
zaterdag 27/02/2021
11:30
Sokol Saratov - Kuban Pavlovskaya
zaterdag 27/02/2021
FT
Sokol Saratov 1 - 2 Kuban Krasnodar
zaterdag 27/02/2021
FT
Mladost Ždralovi 2 - 1 Zagorec
zaterdag 27/02/2021
FT
Fundación Lara Deportiva 0 - 2 UCV
zaterdag 27/02/2021
FT
Deportivo Lara 1 - 1 Academia Puerto Cabello
zondag 28/02/2021
FT
Sudova Marijampole 1 - 0 Nevėžis
zondag 28/02/2021
FT
Kuban Pavlovskaya 2 - 2 Novosibirsk
zondag 28/02/2021
FT
Deportivo Lara 2 - 2 Hermanos Colmenares
zondag 28/02/2021
FT
Portuguesa 1 - 0 UCV
maandag 01/03/2021
FT
Essentuki 1 - 3 Mashuk-KMV
maandag 01/03/2021
FT
Spartak Nalchik 1 - 0 Salyut-Belgorod
woensdag 03/03/2021
FT
Kuban Pavlovskaya 1 - 1 Luki-Energiya
donderdag 04/03/2021
FT
ASU Poli Timişoara 2 - 0 Șoimii Lipova
vrijdag 05/03/2021
FT
Novosibirsk 4 - 1 Kaluga
maandag 08/03/2021
FT
Novosibirsk 3 - 1 Avangard Kursk
dinsdag 09/03/2021
FT
Kaluga 0 - 1 Luki-Energiya
vrijdag 12/03/2021
09:00
Essentuki - Salyut-Belgorod
maandag 15/03/2021
FT
Luki-Energiya 2 - 1 Orenburg II
maandag 15/03/2021
FT
Khimik-Arsenal 2 - 1 Orenburg II
vrijdag 19/03/2021
FT
Orenburg II 2 - 1 Chita
zaterdag 20/03/2021
FT
AC Bellinzona 2 - 0 Black Stars
zaterdag 20/03/2021
FT
FUS Rabat 1 - 0 Ittihad Tanger
zaterdag 20/03/2021
FT
Campinense 1 - 0 Central
zondag 21/03/2021
FT
Saturn Moskou 0 - 1 Zvezda Perm
maandag 22/03/2021
FT
Saturn Moskou 0 - 3 Ryazan
dinsdag 23/03/2021
FT
Torns 4 - 0 IFK Malmö
woensdag 24/03/2021
19:30
Central - Campinense
zaterdag 27/03/2021
FT
Alcoyano 2 - 2 Eldense
zaterdag 27/03/2021
FT
Novosibirsk 3 - 1 Nosta
woensdag 31/03/2021
FT
Solares 0 - 2 Racing Santander II

Tabellen

# Team GW S P
1 32 +44 74
2 31 +27 63
3 31 +18 56
4 31 +12 55
5 31 +19 54
18+ GambleAware