Club Friendlies Women

Wereld

Wedstrijden

Dag Thuis team Uitslag/Tijd Uit team  
vrijdag 06/01/2023
FT
Birkirkara 0 - 10 Manchester United
zaterdag 07/01/2023
FT
PSV 3 - 0 Zulte Waregem
zaterdag 07/01/2023
FT
Bayer Leverkusen 0 - 0 Fortuna Sittard
zondag 08/01/2023
FT
Hoffenheim 13 - 0 Herrenberg
dinsdag 10/01/2023
FT
FC Twente 1 - 1 Meppen
vrijdag 13/01/2023
FT
Fortuna Sittard 2 - 1 MSV Duisburg
zaterdag 14/01/2023
FT
Meppen 6 - 0 sc Heerenveen
zaterdag 14/01/2023
FT
PEC Zwolle 0 - 1 SGS Essen
zaterdag 14/01/2023
FT
Ajax 2 - 4 Bayer Leverkusen
zaterdag 14/01/2023
15:00
FC Twente - Köln
zaterdag 14/01/2023
FT
Telstar 4 - 0 Alkmaar
zondag 15/01/2023
12:30
Eintracht Frankfurt - PSV
zondag 15/01/2023
FT
Viktoria Berlin 0 - 5 Werder Bremen
woensdag 18/01/2023
FT
Wolfsburg 2 - 3 Eintracht Frankfurt
woensdag 18/01/2023
FT
Freiburg 6 - 1 Zürich
vrijdag 20/01/2023
FT
Stomilanki Olsztyn 2 - 2 Bydgoszcz
vrijdag 20/01/2023
FT
Häcken 5 - 0 Alingsås
zaterdag 21/01/2023
FT
Gütersloh 0 - 3 Meppen
zaterdag 21/01/2023
FT
Freiburg 1 - 1 Young Boys
zaterdag 21/01/2023
FT
Vålerenga 2 - 0 Røa
zaterdag 21/01/2023
FT
Slovácko 5 - 0 Spartak Trnava
zaterdag 21/01/2023
14:00
Bayer Leverkusen - Andernach
zaterdag 21/01/2023
14:00
Borussia Bocholt - SGS Essen
zaterdag 21/01/2023
FT
Hammarby 6 - 1 AIK
zaterdag 21/01/2023
FT
Turbine Potsdam 2 - 0 Śląsk Wrocław
zaterdag 21/01/2023
FT
Feyenoord 2 - 1 MSV Duisburg
zaterdag 21/01/2023
FT
UJ Kraków 1 - 3 UKS Łódź
zondag 22/01/2023
FT
Tigres UANL 1 - 0 Bayern München
zondag 22/01/2023
14:00
Eintracht Frankfurt II - Köln
zondag 22/01/2023
FT
Pardubice 3 - 1 Horní Heršpice
zondag 22/01/2023
FT
Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Checz Marcus Gdynia
maandag 23/01/2023
FT
Slovácko 4 - 1 Spartak Myjava
dinsdag 24/01/2023
FT
Wolfsburg 4 - 2 RB Leipzig
woensdag 25/01/2023
FT
Hoffenheim 5 - 0 SC Sand
vrijdag 27/01/2023
17:00
Åsane - Brann
vrijdag 27/01/2023
FT
Stabæk 4 - 1 Hønefoss
vrijdag 27/01/2023
FT
Köln 0 - 1 MSV Duisburg
zaterdag 28/01/2023
11:00
Brommapojkarna - Älvsjö AIK
zaterdag 28/01/2023
11:30
UJ Kraków - Rekord Bielsko-Biała
zaterdag 28/01/2023
12:00
Bromölla - Vittsjö
zaterdag 28/01/2023
13:30
AIK - Gamla Upsala
zaterdag 28/01/2023
14:00
Wolfsburg - Häcken
zaterdag 28/01/2023
14:00
Kristianstad - Växjö
zaterdag 28/01/2023
14:00
Avaldsnes - Klepp
zaterdag 28/01/2023
14:00
Hammarby - Åland United
zaterdag 28/01/2023
14:00
Øvrevoll Hosle - Lillestrøm
zaterdag 28/01/2023
15:00
Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt
zaterdag 28/01/2023
15:00
Freiburg - Servette Chênois
zaterdag 28/01/2023
16:00
Gütersloh - SGS Essen
zondag 29/01/2023
12:00
Sparta Praha - Neulengbach
zondag 29/01/2023
13:00
Turbine Potsdam - Union Berlin
zondag 29/01/2023
14:00
Eskilstuna United - KIF Örebro
zondag 29/01/2023
16:00
Werder Bremen - Wolfsburg II
zondag 29/01/2023
17:45
Flora - Tallinna Kalev
donderdag 02/02/2023
13:00
Vålerenga - Häcken
donderdag 02/02/2023
16:00
Brann - Hammarby
zaterdag 04/02/2023
10:00
Lillestrøm - Røa
zaterdag 04/02/2023
11:00
Brommapojkarna - Sandviken
zaterdag 04/02/2023
11:00
Brommapojkarna - Gamla Upsala
zaterdag 04/02/2023
13:00
Fortuna Hjørring - Stabæk
zaterdag 04/02/2023
13:00
Brøndby - Växjö
zaterdag 04/02/2023
14:00
Åsane - Avaldsnes
zaterdag 04/02/2023
14:00
KIF Örebro - Linköping
zaterdag 04/02/2023
14:00
Umeå - Piteå
zaterdag 04/02/2023
14:30
Norrköping - Djurgården
zaterdag 04/02/2023
15:00
Kalmar - Bromölla
zondag 05/02/2023
15:00
Vittsjö - Trelleborg
zondag 05/02/2023
16:00
Hammarby - Vålerenga
dinsdag 07/02/2023
13:00
Häcken - Brann
woensdag 08/02/2023
19:00
KIF Örebro - Uppsala
zaterdag 11/02/2023
00:00
Fortuna Hjørring - Vålerenga
zaterdag 11/02/2023
11:00
Brommapojkarna - AIK
zaterdag 11/02/2023
13:00
Stabæk - Lyn
zaterdag 11/02/2023
13:00
Brøndby - Vittsjö
zaterdag 11/02/2023
13:30
Rosengård - Nordsjælland
zaterdag 11/02/2023
14:00
Viking FK - Avaldsnes
zaterdag 11/02/2023
14:00
Klepp - Bryne
zaterdag 11/02/2023
14:15
Piteå - Team TG
zaterdag 11/02/2023
14:30
Norrköping - KIF Örebro
zaterdag 11/02/2023
15:00
Växjö - Kalmar
zaterdag 11/02/2023
15:00
Røa - Hønefoss
zaterdag 11/02/2023
17:00
Linköping - Djurgården
zondag 12/02/2023
14:00
Kristianstad - Køge
zondag 12/02/2023
14:00
Uppsala - Sundsvall
zondag 12/02/2023
16:00
Mallbacken - KIF Örebro
vrijdag 17/02/2023
14:00
Brann - Molde
vrijdag 17/02/2023
16:00
Kalmar - Vittsjö
vrijdag 17/02/2023
18:00
Uppsala - Gamla Upsala
zaterdag 18/02/2023
11:00
Brommapojkarna - Djurgården
zaterdag 18/02/2023
13:00
Piteå - Sunnanå
zaterdag 18/02/2023
14:00
Eskilstuna United - Norrköping
zaterdag 18/02/2023
15:00
Växjö - Rosengård
zondag 19/02/2023
14:00
Häcken - Brøndby
zaterdag 25/02/2023
10:00
Lillestrøm - Lyn
zaterdag 25/02/2023
13:00
Stabæk - Røa
zaterdag 25/02/2023
14:30
Norrköping - Jitex
zondag 26/02/2023
14:00
Bochum - Meppen
woensdag 01/03/2023
17:00
Häcken - Jitex
zaterdag 04/03/2023
14:30
Norrköping - Kalmar
maandag 06/03/2023
00:00
Vålerenga - Brann
dinsdag 07/03/2023
00:00
Avaldsnes - Lyn
dinsdag 07/03/2023
19:00
Stabæk - Lillestrøm
zaterdag 11/03/2023
00:00
Avaldsnes - Brann
zaterdag 11/03/2023
15:00
Røa - Lyn
zondag 12/03/2023
00:00
Rosenborg - Vålerenga
woensdag 15/03/2023
19:00
Häcken - Lidköping
zaterdag 18/03/2023
11:00
Brommapojkarna - Bollstanäs
zaterdag 18/03/2023
12:00
Vålerenga - Stabæk
zaterdag 18/03/2023
13:00
Norrköping - Vittsjö
zaterdag 18/03/2023
13:45
Brann - Avaldsnes
zaterdag 18/03/2023
14:00
Eskilstuna United - Djurgården
zaterdag 18/03/2023
15:00
Røa - Øvrevoll Hosle
zondag 19/03/2023
11:00
Brommapojkarna - Älvsjö AIK
zondag 19/03/2023
15:00
Sundsvall - Uppsala

Tabellen

# Team GW S P
1 19 +29 50
2 20 +33 45
3 20 +22 39
4 20 +7 39
5 21 +9 36
Speel bewust 18+, hands24x7.nl, Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen